Kineziterapeutė daugiausiai specializuojasi stuburo, minkštųjų audinių (raumenų, raiščių, sausgyslių, fascijų) ir sąnarių gydyme. Taiko gydomuosius fizinius pratimus esant ūmiems ir lėtiniams skausmams, uždegimams, lūžiams, neurologiniams susirgimams, sporto traumoms, prieš ir po chirurginių intervencijų.
Specialistė dažnai susiduria su sėdimą darbą dirbančiais asmenimis, kurie jaučia kaklo, pečių juostos ar juosmens skausmus. Atkreipia dėmesį į darbo ergonomikos ir laikysenos korekciją, suteikia daug informacijos nuovargio mažinimo bei gyvenimo kokybės gerinimo klausimais.
Taip pat atlieka funkcinių judesių vertinimą fiziškai aktyviems žmonėms, išmano judesių sutrikimus, kompensavimo principus. Didelį dėmesį skiria taisyklingų judesių formąvimui, mobilumo ir stabilumo lavinimui, traumų prevencijai.
Turi patirties dirbant su nėščiosiomis bei asmenimis, turintiems dubens organų funkcijos sutrikimus.
Kineziterapeutė sudaro specializuotą gydomosios mankštos programą, atlieka kineziologinį teipavimą, išmano kineziterapijos priemonių panaudojimo būdus ir metodus, gali patarti fizioterapijos, masažo bei sveikatingumo klausimais.