PRP Plazmoliftingas Klaipėdoje - Affidea Lietuva

PRP Plazmoliftingas Klaipėdoje

Kas yra PRP?

Plazmoliftingas, arba PRP – tai estetinė odos atjauninimo procedūra, kurios metu panaudojamas paciento kraujo gydomasis potencialas (trombocitų koncentratas) odos ląstelių atjauninimui.

 

   Kokioms problemoms spręsti tinkama PRP?

 • senstanti oda – atjaunina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, lygina raukšles ir mažina odos nelygumus;
 • tamsūs paakiai, papilkėjusi oda – skatina odos mikrocirkuliaciją, oda tampa skaistesnė bei elastingesnė;
 • randai, pažeidmai – gydo randus po aknės, atstato odos pažeidimus po procedūrų lazeriu, stiprių cheminių pilingų ar kitų pažeidimų;
 • plaukų slinkimas – gydo plaukų slinkimą, stiprina plaukų šaknis, skatina plaukų ataugimą)

   Kada galima tikėtis rezultato?

Rezultatai yra matomi jau po pirmųjų savaičių, pirmųjų injekcijų, bet norint pasiekti geriausių rezultatų, aukščiausios kokybės ir ilgalaikiškumo, gydytojas Jums patars, kiek procedūrų seansų prireiks. Svarbu paminėti, kad procedūrų kurso dažnumas ir laikas priklauso individualiai nuo paciento odos būklės, pažeistų vietų, gyvenimo būdo ir įpročių. Taip pat priklauso nuo paciento ląstelių gebėjimo greitai regeneruotis, todėl visada galimi natūralūs skirtumai tarp pacientų gaunamų rezultatų.

 

   Kaip tai atliekama?

Į specialų mėgintuvėlį iš paciento venos paimamas nedidelis kiekies kraujo. Mėgintuvėlis centrifūguojamas, tokiu būdu nuo raudonojo kraujo komponentų atskiriama vertingaisiais trombocitais praturtinta kraujo plazma. Plazma suleidžiama pacientui į pageidaujamas problemines veido ar galvos vietas.

 

   Ar PRP procedūra saugi?

Klinikoje dirbame su Šveicarijos kompanijos Regen Lab patentuotomis aukštos kokybės priemonėmis, kurių efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais. Kiekvienas Regen Lab produktas turi sertifikatus, patvirtinančius produkcijos saugumą, veiksmingumą bei atitinka ES, JAV keliamus reikalavimus ir CE sertifikavimo standartus.

 

   Koks galimas šalutinis poveikis?

Trombocitais praturtinta plazma sudaryta iš savų ląstelių ir plazmos, todėl šalutinis poveikis pasitaiko retai. Vis dėl to, visuomet pasiteiraukite gydytojo dermatologo dėl galimo šalutinio poveikio. Pasitaikančios išimtys būna tokios:

 • Gali būti kraujosruvų injekcijų vietose;
 • Kaitinimo ir paviršinio odos tempimo jausmas. Šis laikinas jausmas gali atsirasti po biostimuliacinio proceso, tačiau šis jausmas turėtų išnykti po 24-36 valandų po procedūros. Jei simptomai neišnyksta, kreipkitės į gydytoją dermatologą;
 • Labai retais atvejais pasitaiko alergijų ir atsiranda uždegiminis procesas. Tokiu atveju nedelsiant reikia informuoti gydytoją dermatologą, kuris paskirs tinkamų vaistų;

 

    Kokios yra kontraindikacijos PRP procedūrai?

 • veido ir kaklo srities onkologiniai susirgimai;
 • jautrumas odos pažeidimams, galimai sukeltiems proliferacijos proceso;
 • ūmūs, sisteminiai uždegimai;
 • kraujo ar autoimuninės ligos.