„Affidea Lietuva“ investicijos Alytuje – daugiau paslaugų modernesnėje klinikoje - Affidea Lietuva

July 5, 2022

„Affidea Lietuva“ investicijos Alytuje – daugiau paslaugų modernesnėje klinikoje

Sveikatos priežiūros paslaugų įmonių grupės „Affidea Lietuva“, kuriai priklauso ir „Endemik“ medicinos centrų tinklas, investavo 0,5 mln. eurų į vieną iš savo klinikų Alytuje – „Affidea“ kliniką. Skirtomis lėšomis atnaujintos buvusios „Medea“ klinikos patalpos, pritrauktas platesnis gydytojų specialistų ratas, o svarbiausia – įsigyta nauja, moderni diagnostinė įranga, leidžianti užtikrinti aukščiausios kokybės profesionalias medicinos paslaugas Alytaus miesto ir rajono gyventojams. Moderni klinika alytiškiams atvėrė patogesnę prieigą prie pažangiausių paslaugų, kokias „Affidea“ grupė teikia visoje Europoje.

Moderni įranga ir dėmesys pacientui

„Mūsų tikslas – dirbti profesionaliai, atsakingai ir nuoširdžiai, sukuriant jaukią aplinką, kad kiekvienam pacientui būtų suteikiama reikiama medicininė pagalba aukščiausiu profesionaliu lygmeniu. Investicijos Alytaus regione gyventojams parūpina ne tik profesionalesnes medicinos paslaugas, bet ir patogesnį bei lengvesnį jų prieinamumą“, – sako Alytaus „Affidea“ klinikos vadovė ir „Affidea Lietuva“ įmonių grupės koordinatorė Pietų Lietuvos regione, prof. dr. Ilona Teodora Miceikienė.

Anot jos, skirtomis investicijomis buvo išplėsta įstaigos techninė bazė. Atnaujintose patalpose klinika tęsia darbą su nauja diagnostine įranga.
„Įsigijome vieną moderniausių Lietuvoje rentgeno aparatų su inovatyvia pozicionavimo sistema, kuri leidžia kokybiškus rentgeno tyrimus atlikti su minimalia apšvitos doze. Moterų sveikatos patikrinimui pradėjome naudoti itin tikslų, pacienčių visame pasaulyje pripažintą mamografą. Tai aparatas, kurio pagalba ankstyvos stadijos krūtų ligos yra diagnozuojamos dar tiksliau. Dėka pastarosios technologijos, moterys nepatiria skausmo, tad jos tyrimų metu jaučiasi saugiau ir ramiau“, – vardija prof. dr. I. T. Miceikienė.

Ji priduria, jog atnaujintoje Alytaus „Affidea“ klinikoje įrengti ir modernūs dermatovenerologijos procedūrų ir ginekologijos kabinetai. Klinikoje taip pat veikia atnaujintas kardiologijos kabinetas su visa įranga išsamiam širdies veiklos įvertinimui. Širdies ir kraujagyslių echoskopijai naudojamas naujai įsigytas galingas specializuotas ultragarsinės diagnostikos kardioechoskopas. Echoskopiniai tyrimai atliekami nauju echoskopu, pateikiančiu ypatingai aukštos kokybės visų paciento kūno dalių vaizdus. Modernią kliniką taip pat pasiekė ir profesionali otorinolaringologinė sistema su endoskopu, leisianti tiksliai ir greitai diagnozuoti ausų, nosies ir gerklės ligas.

Prof. dr. I. T. Miceikienės teigimu, klinikoje taip pat atnaujintos visos patalpos, renovuoti gydytojų kabinetai, naujai įrengtas procedūrinis kabinetas, praplėstos registratūros patalpos, pacientų patogumui visose patalpose įrengta kondicionavimo sistema bei įdiegta elektroninė pacientų laukimo eilių sistema.
„Mūsų prioritetas – stipri sveikatos priežiūra. Darome viską, kad mūsų pacientams būtų patogu ir jie gautų aukščiausios kokybės paslaugas“, – sako Alytaus klinikos vadovė.

Klinikos pasididžiavimas – patyrę specialistai

Sklandžiam klinikos darbui ir dėmesingam pacientų aptarnavimui – ne mažiau nei pažangi diagnostinė įranga ir jaukios patalpos – svarbūs patyrę ir atidūs specialistai. Siekdama patenkinti pacientų lūkesčius, „Affidea“ nuolat plečia gydytojų specialistų ratą. Pasak prof. dr. I. T. Miceikienės, atsinaujinusioje Alytaus klinikoje gydytojų specialistų gretos pasipildė dar dešimčia savo srities ekspertų.
„Daugelis klinikoje dirbančių specialistų atvyksta iš Kauno ir Vilniaus. Klinikoje dirbantys specialistai nuolat kelia kvalifikaciją seminaruose bei konferencijose. Stiprūs, patyrę ir savo darbą mylintys gydytojai prisideda prie kiekvieno alytiškio sveikatos stiprinimo“, – pasakoja prof. dr. I. T. Miceikienė.

Paslaugos prieinamos kiekvienam

Atnaujintoje klinikoje, įsikūrusioje beveik 300 kv. m. patalpose, teikiamos šeimos gydytojų konsultacijos, skirtingų sričių gydytojų specialistų konsultacijos, diagnostikos paslaugos, atliekami skiepai, kraujo tyrimai ir kitos tyrimų programos. Be to klinikoje, privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, vykdomos ir sveikatos prevencijos patikros.

„Klinikoje teikiamų paslaugų kokybę išbandyti gali kone visi alytiškiai. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems ir klinikoje prisirašiusiems pacientams šeimos gydytojų konsultacijos ar kraujo tyrimai pagal šeimos gydytojo normoje reglamentuotą sąrašą yra suteikiami nemokamai, kadangi jie yra apmokami PSDF biudžeto lėšomis“, – sako prof. dr. I. T. Miceikienė, papildydama, kad moterims nuo 50 iki 69 metų ir turinčioms gydytojo siuntimą taip pat yra suteikiama galimybė nemokamai pasitikrinti krūtis pagal „Atrankinę mamografinės patikros dėl krūties vėžio programą“.

Pasak Alytaus „Affidea“ klinikos vadovės, siekiant užtikrinti didesnį patogumą pacientams, klinikos paslaugų pasiūla yra nuolat plečiama: „Mūsų tikslas – gerinti paslaugų kokybę ir didinti jų prieinamumą.“