Affidea Lietuva ir Pink Run kartu kovoja prieš krūties vėžį - Affidea Lietuva

September 23, 2020

Affidea Lietuva ir Pink Run kartu kovoja prieš krūties vėžį

Šiais metais Affidea ne tik bėgimu prisideda prie Pink Run organizuojamos akcijos prieš krūties vėžį, bet ir dovanomis.

Affidea Lietuva įmonių grupė – tai didžiausias ir moderniausias privačių asmens sveikatos priežiūros įstaigų tinklas Lietuvoje, jungiantis 27 klinikas ir centrus, Europoje pirmaujanti pažangaus diagnostinio vaizdinimo, ambulatorinių ir vėžio gydymo paslaugų teikėja.

Krūtų vėžys – dažniausia moterų onkologinė liga pasaulyje. Lietuvoje ji sudaro apie 20 proc. moterų piktybinių ligų. Ankstyvas krūtų vėžys nesukelia skausmo ir dažnai neturi jokių simptomų. Todėl ypač svarbi ankstyva šios ligos diagnostika!

Šiais metais ne tik bėgimu prisidedame prie Pink Run organizuojamos akcijos prieš krūties vėžį, bet ir dovanomis. Siekdami padėti moterims, kurios ne tik kovoja su šia klastinga liga, taip pat norime pasirūpinti ir jų sveikata. Todėl šiam renginiui dovanojame 21 ABUS tyrimą, kuris gali padėti visų amžiaus grupių pacientėms!

ABUS – automatinė krūtų ultragarso sistema, neturinti jonizuojančios spinduliuotės, todėl tai yra saugus tyrimo metodas, padedantis stebėti krūtį iš vidaus. Siekiant užkirsti kelią plisti krūtų ligoms, yra rekomenduojama atlikti šį tyrimą:

Profilaktiniam krūtų patikrinimui;
Moterims, turinčioms tankų liaukinį krūties audinį;
Esant jau žinomiems krūties pokyčiams;
Krūties vėžio simptomai gali būti labai skirtingi – nuo darinių iki mažiau akivaizdžių požymių, pavyzdžiui, pakitusios odos. Jie nebūtinai turi reikšti ligą, tačiau pastebėjus pokyčius yra svarbu kuo skubiau kreiptis į gydytoją ir aptarti šį atvejį.

Sužinokite daugaiu apie tyrimus, kurie gali būti taikomi krūtų ligų diagnostikai. Juos pristato gydytoja radiologė Rūta Briedienė:

 

 

ABUS ŽAIDIMO TAISYKLĖS Pink run renginio metu

Dalyvauti žaidime ir laimėti 1 iš 20 ABUS tyrimų labai paprasta!

Jums reikia:

Užpildyti dalyvio anketą, esančią Pink Run dalyvio pakete arba prie Affidea prekystalio renginio vietoje spalio 4 d.;
Įdėti dalyvio anketą į esančią dėžutę ant Affidea prekystalio;
Laimėtojus paskelbsime spalio 6 d., išsiuntę laimėjimo kuponą nurodytu el. paštu ir Affidea Lietuva Facebook puslapyje.
Rūpinkitės savimi, nes

-sveikata svarbiausia!