Affidea Lietuva paskiria naują Medicinos direktorę - Affidea Lietuva

September 24, 2018

Affidea Lietuva paskiria naują Medicinos direktorę

Affidea Lietuva nuo 2018 m. spalio 1 d. Medicinos direktorės pareigas pradeda eiti gyd. radiologė Silvija Jakštienė.

Affidea įmonių grupėje Klinikinio veiklos vadovo (angl. Country Clinical Leader, CCL) pareigų pavadinimas keičiamas į Medicinos direktoriaus (angl. Country Medical Director, CMD). Visose šalyse ši pareigybė bus oficialiai pripažinta, darbo užduotys apibrėžtos darbo aprašyme, o pareigas einantis žmogus priklausys šalies valdymo grupei bei kaip ir kiti funkciniai vadovai, turės netiesioginį klinikinės funkcijos vadovą korporacijoje.

Nuo spalio 1 d. šiais pareigas Affidea Lietuva užims gyd. radiologė Silvija Jakštienė.

Gyd. S. Jakštienė įmonėje formuos geros medicininės praktikos, etikos ir profesinio elgesio normas, skatins ir diegs Affidea grupės klinikines iniciatyvas ir standartus, atstovaus bendrovei visuose su klinikiniais aspektais susijusiuose reikaluose tiek įmonėje, tiek išorės institucijose bei skatins ir palaikys bendradarbiavimo aplinką tarp gydytojų visuose Affidea Lietuva padaliniuose.

Affidea Lietuva gyd. Silvija Jakštienė dirba nuo 2012 metų pabaigos. Iki 2016-ųjų metų ji dirbo gydytoja radiologe LSMUL Kauno klinikų Radiologijos klinikoje, o nuo 2016-ųjų metų pasirinko dirbti tik Affidea Lietuva, kuri tapo pagrindine gydytojos darboviete. Gyd. S. Jakštienė specializuojasi neuroradiologijoje ir yra šios subspecialybės vadovė Lietuvoje. Gydytoja taip pat vadovauja MRT meistriškumo (angl. MRI Excellence) programai Lietuvoje.

1993-iaisiais metais gyd. S. Jakštienė Kauno medicinos akademijoje baigė rentgenologijos-radiologijos specialybės rezidentūrą ir įgijo rentgenologės-radiologės kvalifikaciją. Vėliau gydytoja dalyvavo įvairiose stažuotėse užsienio valstybėse, skaitė pranešimus tarptautiniuose ir vietos kongresuose bei konferencijose.

Linkime didžiausios sėkmės gyd. Silvijai Jakštienei!