„Išaugo“ Affidea klinika Vilniuje, pacientams siūlomos naujos paslaugos - Affidea Lietuva

July 1, 2022

„Išaugo“ Affidea klinika Vilniuje, pacientams siūlomos naujos paslaugos

Sveikatos priežiūros paslaugų įmonių grupė „Affidea Lietuva“ didina investicijas šalies sostinėje: į klinikos plėtrą, esančią Konstitucijos prospekte, investuotas dar vienas milijonas eurų. Iš viso investicijos į „Affidea kliniką“ Vilniuje siekia daugiau nei 4 mln. eurų.

Iki šiol „Affidea klinikoje“ buvo teikiamos keturių sričių medicininės paslaugos: šeimos medicinos ir gydytojų specialistų konsultacijos, radiologinė diagnostika, laboratoriniai tyrimai bei sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorijos paslaugos. Iki šiol klinika veikė ir komerciniais pagrindais, kai už medicinines paslaugas klientai  susimokėdavo patys, ir partnerystės su ligonių kasomis būdu, kai paslaugos pacientams kompensuojamos turint kai kurių sričių gydytojų specialistų siuntimą.

 

Įgyvendinus plėtros planus, nuo šiol beveik tūkstančio kvadratinių metrų klinikos patalpose pacientams komerciniais pagrindais prieinama ir skubi medicininė pagalba.

Affidea klinika Vilniuje

„Esame pirmieji, savo pacientams pasiūlę alternatyvią skubią medicininę pagalbą, nutikus sportinei ar buitinei traumai, kai ši nėra itin sudėtinga. „Express Care“ paslauga ne tik didins sveikatos paslaugų prieinamumą, bet ir mažins eiles valstybinėse gydymo įstaigose, nes daliai pacientų nebereikės vykti į budinčius ligoninių priimamuosius. Skubią pagalbą jie galės gauti „Affidea klinikoje“ be išankstinės registracijos“, – sako „Affidea Lietuva“ generalinis direktorius Vitalijus Orlovas.

 

Be to, naujose klinikos patalpose pradėjo veikti vaikų sveikatos centras, o nuo rugpjūčio mėnesio veiklą pradės ir oftalmologijos centras. Skubantys pacientai čia gali patekti ir gauti gydytojų specialistų paslaugas be šeimos gydytojo siuntimo.

 

Prie išaugusios klinikos papildomai prisijungė 25 gydytojai specialistai. Iš viso „Affidea klinikoje“ šiuo metu dirba daugiau nei 70 gydytojų specialistų, o visas personalas siekia 100 darbuotojų.

 

Pirmoji komerciniais pagrindais veikianti „Affidea klinika“ duris Vilniuje atvėrė 2019 m. Pateisinus pacientų lūkesčius, pernai Lietuvoje atidaryti dar du tokie medicinos centrai – vienas Panevėžyje ir vienas Šiauliuose. Investicijos į plėtrą Šiaurės Lietuvoje siekė 6 mln. eurų.

 

„Mūsų klinikose visoje Lietuvoje dirba įvairūs gydytojai specialistai: šeimos medicinos gydytojai, ortopedai traumatologai, radiologai, echoskopuotojai, hematologai, dermatovenerologai, neurologai, chirurgai, akušeriai ginekologai, endokrinologai, alergologai, LOR gydytojai, reumatologai, oftomologai bei kineziterapeutai. Pacientams teikiamos ir teritorinių ligonių kasų kompensuojamas magnetinio rezonanso ir kompiuterinės tomografijos paslaugos“, – aiškina V. Orlovas.

 

„Affidea Lietuva“ įmonių grupės klinikos ir diagnostiniai centrai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje, Alytuje, Druskininkuose ir Utenoje. Įmonės grupei taip pat priklauso medicinos centrai „Endemik“.

 

„Affidea” – tai didžiausia Europoje diagnostikos vaizdavimo, ambulatorinės ir vėžio priežiūros paslaugų teikėja, veikianti 308-iuose centruose 15-oje Europos šalių. „Affidea Group” dirba su daugiau nei 11000 specialistų, kasmet aptarnaujančių daugiau kaip 10 milijonų pacientų ir atliekančių per 14 milijonų tyrimų.