Affidea partnerystė su Icometrix - dirbtinis intelektas pacientams, sergantiems išsėtine skleroze - Affidea Lietuva

March 6, 2019

Affidea partnerystė su Icometrix – dirbtinis intelektas pacientams, sergantiems išsėtine skleroze

„Affidea“ ir „icometrix“ paskelbė strateginę partnerystę, kuria siekiama racionalizuoti ir pagerinti pacientų, sergančių neurologiniais sutrikimais, priežiūrą Europoje, diegiant naują Dirbtinio intelekto (DI) priemonę pacientams, sergantiems išsėtine skleroze.

Kaip pirmaujanti Europos pažangių diagnostinių paslaugų teikėja, „Affidea“ pradeda bendradarbiauti su icometrix ketuiose „Affidea“ šalyse – Italijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje ir Serbijoje. Klinikiniu požiūriu patvirtinta icometrix DI programinė įranga užtikrina tikslius ir standartizuotus matavimus, skirtus stebėti neurologinius sutrikimus klinikinėje praktikoje, o to pasėkoje geriau ir tiksliau prognozuojamas ligos progresavimas ir atsakas į gydymą.

Programinė įranga taip pat leis radiologams ir neurologams greitai nustatyti ir stebėti skirtingas smegenų patologijas pacientams atliekant MRT ir naudojant DI. icobrain pateikia šią informaciją glaustoje ataskaitoje – pateikiami kontrolės duomenys, padedantys interpretuoti ir komunikuoti rezultatus ir t.t. įskaitant sveikus kontrolės duomenis, padedant aiškinti ir perduoti rezultatus.

Affidea įdiegs šią naują DI priemonę, žinomą kaip icobrain ms, kad objektyviai galėtų stebėti ligos progresavimą išsėtine skleroze sergančiuose pacientuose. Naujoji priemonė leis neurologams efektyviau diagnozuoti, gydyti ir stebėti, o tai pagerins pacientų priežiūrą.

„Affidea“ generalinis direktorius Giuseppe Recchi teigė: „Affidea vizija – tapti pirmaujančia skaitmenine sveikatos priežiūros paslaugų teikėja, turinčia plačiausią DI paremtą medicinos centrų tinklą. Todėl džiaugiamės galėdami pranešti apie šią svarbią partnerystę su icometrix – tai mūsų pirmoji įsiveržimas į neįtikėtinai jaudinantį naują DI pasaulį. Ši programinė įranga leis mūsų plačiam medicicinos centrų tinklui pasiūlyti aukščiausios kokybės ir tikslumo neurologinių patologijų diagnostiką, kad mūsų pacientams būtų suteikta pažangiausia asmeninės sveikatos priežiūros technologija. Tikimės, kad šią naują programinę įrangą įdiegsime mūsų pacientų ir gydytojų naudai, taip galėdami bendradarbiauti su mūsų partneriais visame sveikatos priežiūros paslaugų sektoriuje, siekiant sukurti geriausius klinikinius sprendimus pacientams visoje Europoje. Mūsų vizija, mūsų skaitmeninės ir klinikinės galimybės ir mūsų patyrusios komandos, dirbančios 16 šalių, suteikia mums unikalią galimybę žymiai pagerinti pacientų priežiūros paslaugų teikimą – tada, kai jiems to labiausiai reikia. “

Wim Van Hecke, „icometrix“ generalinis direktorius, teigė: „icometrix labai džiaugiamės dėl šio bendradarbiavimo su „Affidea “. „Affidea“ kompetencijų ir tinklų sujungimas su mūsų „icobrain“ sprendimais sukuria daugybę galimybių. Mes ne tik galėsime kartu pagerinti pacientų priežiūrą Europoje, bet ir kartu mūsų stiprybės suteiks unikalią aplinką realaus laiko pasauliniams ir klinikiniams tyrimams“

Profesorius Rowlandas Illingas, „Affidea“ Medicinos direktoris, prižiūrintis naujos technologijos įgyvendinimą Affidea centruose, pridūrė: „Klinikinė kompetencija yra ypatingai svarbi „Affidea“, ir ši ateitį keičianti partnerystė bus labai naudinga mūsų pacientams. Icobrain leis mums pasiūlyti objektyvias ir nuoseklesnes smegenų vaizdinimo priemones visame mūsų tinkle. Naudodami DI algoritmus išsėtine skleroze sergantiems pacientams, galėsime automatiškai pamatuoti kiekvieno paciento smegenų tūrį, kuris, pagrinde ir apibrėžia ligos progresavimą, taip pat galėsime įveritnti pažeidimus, jų dydį ir tikslią lokaciją. Automatizuodami pažeidimų matavimus galime žymiai sumažinti laiką, kurio reikia neurologams, kad jie galėtų sekti ligos eigą ir rekomenduoti geriausią personalizuotą gydymą kiekvienam pacientui, sergančiam išsėtine skleroze.”

Apie „Affidea Group“

„Affidea“ yra viena didžiausių Europos diagnostikos vaizdo, ambulatorinės ir vėžio priežiūros paslaugų teikėja, veikianti 246 centruose 16 Europos šalių, daugiausia dėmesio skirianti savalaikei diagnostikai ir aukštos kokybės gydymui, dirbanti tik su naujausiomis technologijomis ir patyrusiais medicinos specialistais. „Affidea“ grupėje dirba daugiau kaip 7500 specialistų ir taikoma daugiau kaip 1260 diagnozavimo ir vėžio priežiūros būdų, kiekvienais metais atliekant beveik 13 mln. diagnostinių tyrimų. Tai viena iš daugiausia Europos radiologų draugijos apdovanojimų už pacientų saugą turinčių sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų tarp 90 Europoje apdovanotų centrų, kurių 50 % priklauso „Affidea“.

Apie icometrix

icometrix (Leuvenas, Belgija; Čikaga, IL, JAV) yra pirmaujanti programinės įrangos sprendimų lyderė, gaunanti kliniškai reikšmingus duomenis iš smegenų MRT ir KT tyrimų. Pilnai automatizuota „icobrain“ programinė įranga jau turi rinkos aiškumą ir pasisekimą JAV, Europoje, Japonijoje, Kanadoje, Brazilijoje, Indijoje ir Australijoje. Šiandien CE ženklu pažymėtas ir FDA patvirtintas icobrain portfelis susideda iš icobrain ms, icobrain dm ir icobrain tbi magnetinio rezonanso tomografijai ir icobrain dm ir icobrain tbi kompiuterinei tomografijai, ir yra naudojamas pacientams, sergantiems išsėtine skleroze, demencija ir trauminiais smegenų pažeidimais. icometrix bendradarbiauja su pagrindiniais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais ir farmacijos kompanijomis dėl neurologinių ligų vaistųvertinimo. Jei norite gauti daugiau informacijos, apsilankykite icometrix.com.