Affidea paskiria naują pagrindinį vadovą! - Affidea Lietuva

June 30, 2018

Affidea paskiria naują pagrindinį vadovą!

Affidea grupės Taryba su malonumu praneša apie naujo pagrindinio Affidea vadovo paskyrimą. Šias pareigas nuo šiol eis Giuseppe Recchi.

Prieš prisijungdamas prie Affidea, Giuseppe Recchi nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio buvo Telecom Italia Pirminininko pavaduotojas, o nuo 2014 m. balandžio ėjo Vykdančiojo Pirmininiko pareigas. 2011 – 2014 metais G. Recchi buvoTarybos Pirmininkas Eni SpA, o iki to laiko, nuo 1999 m., dirbo General Electric (GE). Šioje įmonėje jis dirbo kaip GE Capital Structure Finance Italia generalinis direktorius bei vykdantysis direktorius EMEA, o vėliau buvo paskirtas Prezidentu ir Generaliniu direktoriumu GE Pietų Europoje

Richard Smith, Affidea Pirmiminkas, sako:

“Giuseppe yra pasaulinio lygio vadovas ir kartu su Affidea Taryba džiaugiamės, kad jis prisijungia prie mūsų ir vesti visą Affidea komandą. Jame mes radome tai, ko reikia asmeniui, norinčiam vesti Affidea į priekį ir realizuoti visas ambicijas, todėl visa Affidea Taryba su nekantrumu laukia šios naujos Affidea grupės tolesnio vystymo pradžios, vedant Giuseppe patirties ir vizijos.

Pats Giuseppe Recchi teigia:

“Man labai malonu prisijungti prie Affidea ir tikiuosi dirbti su itin talentingais ir savo darbui atsidavusiais žmonėmis. Džiugu, kad bendrovės ir akcininkų vizija atitinką manąją, todėl nekantrauju pradėti imtis pagrindinių darbų! Aš prisijungiu prie verslo, kuris jau yra stiprioje pozicijoje visose savo dabartinės veiklos srityse, tad daugiausiai dėmesio skirsiu tam, kad Affidea ir toliau teiktų kokybiškas paslaugas ir patirtis esamose veiklos srityse, kartu ieškodamas ir naujų rinkų bei padėdamas diegti naujoves ir augindamas įmonės vardą kaip puikaus Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo!”

Apie Affidea grupę

Affidea (www.affidea.com) yra pirmaujanti diagnostinių vaizdinimų ir vėžio gydymo paslaugų teikėja Europoje, veikianti 16 Europos šalių ir daugiausia dėmesio skirianti savalaikiškam paslaugų teikimui diagnozuojant ir kokybiškai gydant sveikatos sutrikimus. Affidea savo veiklą vykdo tik su pažangiausia medicinine įranga ir ypač kvalifikuotu personalu. Affidea grupėje dirba beveik 5000 medicinos profesionalų, o centruose įdiegta per 1100 įvairių diagnostinių ir vėžio gydymo metodų. Affidea centruose per metus atliekama apie 10 milijonų įvairaus pobūdžio tyrimų. Affidea priklauso Olandijos holding bendrovei Waypoint Capital – pirmaujančiam Šveicarijos investuotojui gamtos mokslų sritje.