Atnaujinta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos Paralimpiniu komitetu! - Affidea Lietuva

June 10, 2020

Atnaujinta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos Paralimpiniu komitetu!

Džiaugiamės atnaujinę bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos paralimpiniu komitetu (LPAK)! Nuo šiol sportininkams galėsime pasiūlyti platesnį paslaugų sveikatos priežiūros paslaugų spektrą ir taip, tikėtina, prisidėti prie dar aukštesnių rezultatų siekimo!

LPAK prezidentas Mindaugas Bilius sako, kad pažangiausiomis technologijomis grįsti tyrimai padės sportininkams greičiau įveikti iškilusias sveikatos problemas ir leis susikaupti ties pasiruošimu artėjantiems sportiniams iššūkiams.

„Džiaugiamės, jog mūsų paralimpiečiai sulaukė partnerių, galėsiančių užtikrinti savalaikę sveikatos priežiūrą – pradedant laboratoriniais tyrimais, sporto medicinos testais, tyrimais ir konsultacijomis bei baigiant pažangiais diagnostiniais tyrimais – modernia echoskopija ir, aukso standartu vadinamu, magnetinio rezonanso tomografijos tyrimu. Pastarasis tyrimas svarbus visiems sportininkams, ypač turintiems negalią, mat jo metu galima nustatyti, kuriai sportinei klasei sportininkai priklauso ir taip suteikiama teisė dalyvauti tarptautinėse varžybose vienoje ar kitoje klasėje“, – aiškina M. Bilius.

Pasak jo, aukštų rezultatų siekiantiems sportininkams savo sveikatos būklę reikia tikrinti dažniau, kad būtų užkirstas kelias net menkiausioms traumoms bei suteikiama reikalinga priežiūra po jų. M. Bilius tikina, kad būtent todėl bendradarbiavimas su viena pažangiausių, aukščiausio lygio įranga aprūpintų ir profesionalų personalą turinčių Lietuvos klinikų yra toks svarbus ir vienas iš pagrindinių aspektų, lemiančių geresnius sportininkų pasiekimus.

„Ne paslaptis, kad aktyviai besitreniruojantys sportininkai patiria traumų. Nesulaukus reikalingų tyrimų bei specialistų konsultacijų laiku, net iš pirmo žvilgsnio menka trauma gali turėti ryškių liekamųjų reiškinių. Dabar žinome, kad ruošiantis svarbioms varžyboms turėsime stiprų užnugarį, prisidėsiantį prie kiekvieno paralimpiečio sėkmės“, – sako Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas.

„Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas tikina, kad dar didesnis „Affidea klinikos“ įsitraukimas padės paralimpiečiams užtikrintai žengti savo sportinės karjeros keliu ir suteiks galimybę dar labiau garsinti šalies vardą.

„Džiaugiamės galėdami būti naudingais ir prisidėti prie šalį garsinančių Lietuvos paralimpinio komiteto narių sveikatos užtikrinimo. Tai svarbus dėmuo visame Lietuvos sportininkų pasaulyje. „Affidea klinika“ pasižymi išskirtine kompetentingų specialistų komanda, kurią sudaro daugiau nei 20 savo srities profesionalų. Nuo šiol jie rūpinsis ir neįgaliais sportininkais bei padės jiems pasiekti kuo aukštesnių rezultatų“, – sako V. Orlovas.

„Affidea klinika“ patalpose, bendradarbiaujant su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu, įkurta sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorija „LTeam LAB“, kurioje prižiūrima šalies olimpinės rinktinės narių sveikata. Nuo šiol sporto medicinos tyrimus gaus ir šalies paralimpiečiai, susivieniję po „Parateam Lietuva“ judėjimo vėliava.