COVID-19: SVARBI INFORMACIJA - Affidea Lietuva

March 13, 2020

COVID-19: SVARBI INFORMACIJA

Atsižvelgdami į tai, kad sulaukiame daug klausimų dėl naujojo koronaviruso COVID-19 (ar keisis darbo laikas, ar atliekame tyrimus ir t.t.) - pateikiame glaustą ir strūkturuotą informaciją.

DIAGNOSTIKOS CENTRŲ IR KLINIKŲ DARBO LAIKAS.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 visoje Lietuvos Respublikoje nuo 2020-03-16 00:00 val. yra įvestas karantinas.

Dėl nurodytos priežasties mūsų įstaigose:
• Pirminės ambulatorinės paslaugos bendru atveju teikiamos tik nuotoliniu būdu, jeigu šeimos gydytojas nenuspręs kitaip.
• Ambulatorinių planinių konsultacijų, diagnostinių, profilaktinių ir gydomųjų paslaugų teikimas atidedamas, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė. Esant numatytai išimčiai, siuntime turi būti aiškiai nurodyta ūmi būklė, pagrindžianti išimtį.

Pasikeitus situacijai su pacientais, kurie buvo registruoti planinių konsultacijų, diagnostinių, profilaktinių ir gydomųjų paslaugų teikimui, bus susisiekta atskirai ir suderintas kitas paslaugų tiekimo laikas ❗❗❗

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų klinikas ar diagnostikos centrus telefonais KONTAKTŲ SKILTYJE