Lietuvoje svečiavosi Affidea prezidentas Giuseppe Recchi - Affidea Lietuva

August 3, 2018

Lietuvoje svečiavosi Affidea prezidentas Giuseppe Recchi

2018 m. rugpjūčio 2 d. Lietuvoje svečiavosi Affidea prezidentas Giuseppe Recchi bei Affidea viceprezidentas Centriniam bei Rytiniam Europos regionams Mesut Göral.

Vos atvykę į Lietuvą svečiai nuskubėjo į Affidea Lietuva diagnostikos centrą, įsikūrusį Nacionalinio vėžio instituto patalpose. Čia taip pat įvyko susitikimas su NVI direktoriumi prof. dr. Feliksu Jankevičiumi ir kitais NVI atstovais. Kartu buvo aptartos galimos tolesnės investicijos į onkologinėmis ligomis sergančių pacientų diagnostiką bei efektyvų gydymą. Be to, jungtinė Affidea ir NVI delegacija aplankė ir naujai įrenginėjamą diagnostikos centrą NVI patalpose, kuriame klientams bus siūloma pažangi diagnostika 3T galingumo MR tomografu GE Signa Pioneer. Šis Affidea Lietuva diagnostikos centras išsiskirs tuo, kad jame ypatingas dėmesys bus skiriamas onkologinių ligų diagnostikai – sukomplektuotos programinės įrangos dėka bus galima aptikti ankstyvus navikinius pakitimus, išsiplės prostatos ir krūtų navikinių susirgimų diagnostinės galimybės ir t.t. Be to, naujasis diagnostikos centras įrengtas pagal tarptautinius Affidea grupės dizaino standartus, tad pacientai čia galės jaustis dar komfortabiliau.

Po pietų svečiai vyko į Affidea Lietuva diagnostikos centrą Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje, kur susitiko su VMKL direktoriumi dr. Narimantu Markevičiumi bei direktoriaus pavaduotoju medicinai Eduardu Pabarčiumi. VMKL atstovai pasidžiaugė sėkmingu dviejų įstaigų bendradarbiavimu dėl vieno bendro tikslo – pacientų sveikatos. Kaip žinia, Affidea Lietuva Antakalnio diagnostikos centras išsiskiria tuo, kad čia paslaugos pacientams teikiamos nepertraukiamai – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

VMKL patalpose įsikūrusiame diagnostikos centre Affidea vykdantysis direktorius G. Recchi taip pat susitiko ir su Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidentu Šarūnu Narbutu. Susitikimo metu Š. Narbutas plačiau pristatė šios organizacijos veiklą ir jos svarbų vaidmenį padedant onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams, taip pat buvo aptartos svarbiausios onkologinių ligų diagnostikos ir gydymo problemos.

Vakarinės sesijos metu sekė bendra G. Recchi, M. Göral bei Affidea Lietuva centrinio biuro darbuotojų diskusija apie iki šiol nuveiktus darbus bei artimiausius planus.

Plačiau apie G. Recchi.

G. Recchi Affidea prezidento pareigas pradėjo eiti nuo 2018 m. sausio 30 d. Prieš prisijungdamas prie Affidea, G. Recchi nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio buvo Telecom Italia Pirminininko pavaduotojas, o nuo 2014 m. balandžio ėjo Vykdančiojo Pirmininiko pareigas. 2011 – 2014 metais G. Recchi buvo Tarybos Pirmininkas Eni SpA, o iki to laiko, nuo 1999 m., dirbo General Electric (GE). Šioje įmonėje jis dirbo kaip GE Capital Structure Finance Italia generalinis direktorius bei vykdantysis direktorius EMEA, o vėliau buvo paskirtas Prezidentu ir Generaliniu direktoriumu GE Pietų Europoje.

2004 – 2006 metais G. Recchi taip pat ėjo Turino Universiteto Ekonomikos fakulteto, Korporacijų finansų kurso profesoriaus pareigas.