Onkologiniams pacientams paslaugos bus teikiamos ir karantino laikotarpiu - Affidea Lietuva

March 20, 2020

Onkologiniams pacientams paslaugos bus teikiamos ir karantino laikotarpiu

Mieli pacientai, Informuojame, kad karantino laikotarpiu planiniai ambulatoriniai diagnostiniai tyrimai onkologiniams pacientams bus teikiami ir toliau, laikantis papildomų saugumo priemonių. Onkologiniai ligoniai patenka į Lietuvos Respublikos Vyriausybės bei Sveikatos apsaugos ministerijos numatytas išimtis, kuomet paslaugų teikimas negali būti nukeliamas vėlesniam laikotarpiui.

Tai reiškia, kad mūsų diagnostikos centruose planiniai ambulatoriniai diagnostiniai tyrimai – kompiuterinė tomografija, magnetinio rezonanso tomografija ir kt. – bus atliekami ir toliau, tai yra, taip pat, kaip ir prieš karantino paskelbimą, tik laikantis papildomų saugumo priemonių darbuotojams ir pacientams.

Ko jūsų prašome?

– Jei turite gydytojų specialisto siuntimą diagnostiniam tyrimui, kuriame yra įrašytas TLK-10-AM ligos kodas su raide “C” arba “D”

ir/ar

– jei jums tyrimas paskirtas dėl įtariamo onkologinio susirgimo ar onkologinės ligos stebėjimo (plitimas, progresavimas, laikotarpis po gydymo),

ir/ar

– jei jums tyrimas buvo perkeltas šios savaitės pradžioje,

– maloniai prašome susisiekti su mumis tel. nr. 1831! Mes jūsų taip pat nepamiršome ir tikrai stengiamės su visais tokiais pacientais susisiekti asmeniškai!

SVARBU ŽINOTI!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 visoje Lietuvos Respublikoje nuo 2020-03-16 00:00 val. yra įvestas karantinas.

Dėl nurodytos priežasties mūsų įstaigose:
• Pirminės ambulatorinės paslaugos bendru atveju teikiamos tik nuotoliniu būdu, jeigu šeimos gydytojas nenuspręs kitaip.
• Ambulatorinių planinių konsultacijų, diagnostinių, profilaktinių ir gydomųjų paslaugų teikimas atidedamas, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė. Esant numatytai išimčiai, siuntime turi būti aiškiai nurodyta ūmi būklė, pagrindžianti išimtį.
Į neatidėliotinos pagalbos pacientų grupę patenka onkologinėmis ligomis sergantys pacientai.

Pasikeitus situacijai su pacientais, kurie buvo registruoti planinių konsultacijų, diagnostinių, profilaktinių ir gydomųjų paslaugų teikimui, bus susisiekta atskirai ir suderintas kitas paslaugų tiekimo laikas!!!

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į mūsų klinikas ar diagnostikos centrus telefonais: https://www.affidea.lt/kontaktai/

Daugiau aktualios informacijos apie koronavirusą galite rasti ČIA
Tariame AČIŪ!

Dėkojame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai, Pagalbos onkologinių ligoniams asociacijai POLA, kitoms pacientų ir gydytojų organizacijoms bei asociacijoms, kitoms valstybinėms institucijoms už betarpišką bendradarbiavimą ir operatyvų sprendimų priėmimą. Dirbdami kartu užtikrinsime kokybišką ir savalaikį paslaugų teikimą tiems, kam šiuo metu to labiausiai reikia!