Viena įmoka – sveikata visus metus! - Affidea Lietuva

December 3, 2020

Viena įmoka – sveikata visus metus!

Mieli klientai, Atidžiai stebėdami ir analizuodami jūsų poreikius bei naudojimosi mūsų teikiamomis paslaugomis dažnumą, pristatome jums naują paslaugą - "Mokama šeimos apylinkė".

Paslauga teikiame Affidea klinikoje (Konstitucijos pr. 15, Vilnius), ir sumokėję vieną įmoką galėsite naudotis visomis mūsų klinikoje teikiamomis paslaugomis, o mes užtikrinsime aukštos kokybės priežiūrą jūsų sveikata visus metus. Sumokėję 800 eur metinę įmoką (vos 66,6 eur per mėnesį) galėsite naudotis paslaugomis, kurių vertė – 1000 eur. Taigi, jums bus pritaikyta net 200 eur nuolaida! Išnaudojus metinį limitą ar renkantis papildomas paslaugas, joms bus taikoma 10 proc. nuolaida.

Pateikiame atsakymus į klausimus, kurie jums, mūsų nuomone, gali kilti prieš įsigijant šią paslaugą.

Koks yra Affidea klinika teikiamos „Mokamos šeimos apylinkės“ mokestis (metinis mokestis)?

Šios paslaugos kaina – 800 eur. Ši suma turi būti mokama iškart, atsiskaitant grynais arba kortele Affidea klinikoje. Prieš sumokant šį mokestį su jumis bus sudaroma sutartis.

 

Kiek laiko galioja sutartis ir galiu naudotis paslaugomis už sumokėtą 800 eur įmoką?

Sutartis galioja 12 mėn. nuo pasirašymo datos, taigi, 12 mėn. galite naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis už sumokėtą įmoką (pažymima, kad bendra paslaugų, kuriomis galite naudotis, vertė yra 1000 eur).

Ar galiu šią paslaugą įsigyti išsimokėtinai?

Deja, tokios galimybės nėra. Visa suma turi būti mokama iškart, tačiau visas mokestis turi būti apmokamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo sutarties pasirašymo.

 

Kokiomis paslaugomis galima naudotis sumokėjus šį metinį mokestį?

Galima naudotis visomis klinikoje teikiamomis paslaugomis. Aktualu žinoti, kad už 800 eur metinę įmoką galėsite pasinaudoti paslaugomis, kurių bendra vertė – 1000 eur. Taigi, sutaupote 200 eur.

 

Ar galiu pats (pati) laisvai nuspręsti ir naudotis paslaugomis?

Paslaugomis galite naudotis po pirminės šeimos gydytojo konsultacijos. Tai reiškia, kad atvykus į kliniką pirmiausia jus turi pakonsultuoti šeimos gydytojas, tuomet konsultacijos metu su gydytoju ir nuspręstumėte dėl jums reikalingų ir tikslingų tyrimų.

 

Kodėl negaliu tiesiog pats (pati) savo nuožiūra atlikti pasidaryti sau norimų tyrimų?

Siekiame, kad mūsų pacientams būtų suteikiamos aukštos kokybės ir tos sveikatos priežiūros paslaugos, kurios yra tikrai reikalingos. Dažnai po konsultacijos su šeimos gydytoju gali paaiškėti, kad tam tikri tyrimai pacientui net nereikalingi, ir, priešingai, kad aktualūs visai kitokie tyrimai.

 

Kaip jūs žinosite, kad aš esu sumokėjęs metinį mokestį ir ar nereikės mokėti papildomai?

Įsigyjant šią paslaugą, su jumis pasirašysime sutartį. Taip jūsų duomenys atsidurs mūsų sistemoje ir kiekvieną kartą jums besilankant mūsų klinikoje matysime, kad esate mūsų „Mokamos šeimos apylinkės“ klientas. Mokėti papildomai reikės nebent tik tuo atveju, kai paslaugų, kurias naudosite, suma viršys 1000 eur ribą anksčiau, nei praeis 12 mėnesių nuo sutarties pasirašymo.

 

Jei neišnaudosiu visos sumos, ar pinigai man bus grąžinti?

Neišnaudoti pinigai nėra grąžinami, todėl matant, kad sutartis artėja link pabaigos ir dar turite neišnaudotą pinigų limitą, registruokitės pas šeimos gydytoją konsultacijai ir profilaktiniams sveikatos patikrinimams.

 

Kaip galiu žinoti, koks yra mano metinio mokesčio likutis?

Dėl neišnaudotos sumos likučio visuomet galite kreiptis į mūsų klinikos administraciją. Tiksli informacija dėl likučio jums gali būti suteikta klinikos registratūroje dirbančių asmenų.

 

Jei aš esu sumokėjęs metinį mokestį, ar gali paslaugomis pasinaudoti kiti asmenys, pavyzdžiui, mano šeimos nariai?

Ši paslauga yra asmeninė, todėl naudotis ja kiti asmenys negali.

 

Ar naudotis klinikos teikiamomis paslaugomis galiu iškart, sumokėjęs nurodyto dydžio mokestį?

Klinikos teikiamomis paslaugomis galite pradėti naudotis pasirašę sutartį ir mums gavus informaciją apie tai, kad mokėjimas yra įvykdytas.

 

Jei norėčiau savo nuožiūra naudotis kitomis paslaugomis, kurių man nepaskyrė šeimos gydytojas, ar joms būtų taikoma nuolaida?

Taip, tokios papildomos, šeimos gydytojo nepaskirtos paslaugos jums būtų suteikiamos pritaikant 10 proc. nuolaidą (nuolaidos nėra sumuojamos).

 

Ar man bus paskirtas konkretus šeimos gydytojas?

Taip, tapus „Mokamos šeimos apylinkės“ pacientu ir sumokėjus nurodyto dydžio metinį mokestį, jums bus paskirtas konkretus šeimos gydytojas.

 

Jei paslaugoms / tyrimams taikoma akcija, ar tokia akcinė kaina galios ir iš mano turimo metinio abonemento?

Jūsų turimam paslaugų paketui galioja įprastos paslaugų kainos, kurios yra viešai skelbiamos mūsų internetinėje svetainėje affidea.lt. Tai reiškia, jog akcinės kainos nėra taikomos, atsižvelgiant į tai, kad šiam metiniam mokesčiui jau yra pritaikoma 200 eur nuolaida (mokate 800 eur, tačiau galite įsigyti paslaugų už 1000 eur).

 

Ar iš šio metinio mokesčio galiu įsigyti Affidea klinikos dovanų kuponų?

Ne, dovanų kuponų iš šio metinio mokesčio įsigyti nėra galimybės.

Jei Jus domintų ši paslauga ar norėtumėte gauti daugiau informacijos – skambinkite mums trumpuoju tel. nr. 1811.

Daugiau informacijos apie klinikoje dirbančius gydytojus rasite skiltyje Mūsų gydytojai.