Vyr. radiologijos technologei M. Vaišvilaitei - Good catch apdovanojimas! - Affidea Lietuva

October 21, 2019

Vyr. radiologijos technologei M. Vaišvilaitei – Good catch apdovanojimas!

Darbas sveikatos priežiūros srityje kartais gali tapti tikru iššūkiu! Incidentų prevencija - tai atidumo, žinių ir komandinio darbo rezultatas! Tai parodė ir "Affidea Lietuva" vyr. radiologijos technologė Milda Vaišvilaitė, kuri savo budrumo ir operatyvios reakcijos dėka apsaugojo save ir pacientą nuo rimtos žalos.

2018 metų rugsėjo 18 d. M. Vaišvilaitė ligoninės pacientei atliko galvos magnetinio rezonanso tomografijos tyrimą. Pasibaigus skenavimui, Milda, norėdama išleisti pacientę, įėjo į MRT tyrimo patalpą. Paėmusi pacientei už rankos ir taip pagelbėdama jai atsistoti nuo MRT aparato stalo, Milda pamatė, kad pacientę lydėjęs ligoninės personalas bandė patekti į MRT patalpą su neįgaliojo vežimėliu, kuriuo pacientė buvo atvežta į tyrimą. Kaip žinia, į MRT patalpą negalima įnešti jokių metalinių daiktų, kurie yra nesuderinami su magnetiniu lauku. Tačiau Milda iškart sureagavo – užkirto kelią, kad ligoninės personalas toliau į MRT patalpą negalėtų įstumti vežimėlio. Jei Milda nebūtų tinkamai ir laiku sureagavusi į šią situaciją, pasėkmės būtų buvusios tikrai skaudžios – nukentėti galėjo ne tik įranga, bet ir tuo metu MRT patalpoje buvę asmenys – ligoninės pacientė bei pati Milda.

Už operatyvumą, dėmesingumą ir atsidavimą darbui Milda buvo įvertinta visos “Affidea” korporacijos mąstu, laimėjusi vieną pagrindinių metų apdovanojimų – “Good catch” – kuris kiekvienais metais skiriamas tam darbuotojui ar darbuotojai, kurio (-ios) ypatingo atsidavimo dėka pavyko užkirsti kelią rimtiems incidentams darbo vietoje.

Primename, kad 2018 metais “Good Catch” apdovanojimą pelnė mūsų gydytoja radiologė dr. Rūta Grigienė laiku pastebėjusi, kad sistemoje dėl techninės klaidos buvo sumaišyti dviejų pacientų vaizdai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad būtent “Affidea Lietuva” dirba puikus, darbu atsidavęs, dėmesingas ir ypač susikoncentravęs kolektyvas!