Chirurgas | Konsultacija (registracija internetu) - Affidea Lietuva

Chirurgai gali padėti patyrus traumą, esant įvairioms ligoms ar susirgimams. Jie atlieka tiek nesudėtingas, vos kelias minutes trunkančias procedūras (pvz. tokias kaip žaizdos siuvimas), tiek invazines, kelias valandas trunkančias operacijas, kurių metu galima net išgelbėti žmogaus gyvybę.

Žinoma, šiuolaikinė chirurgija skirstoma į daugybę šakų, todėl ši medicinos kryptis jau seniai nebėra susijusi tik su traumomis, pvz. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistai padeda atsikratyti kompleksų, labiau pasitikėti savimi.

Chirurgija, kas tai?

Chirurgija yra medicinos šaka, invaziniu ar neinvaziniu būdu tirianti ir gydanti ligas bei traumas. Gydytojai chirurgai pašalina arba pakeičia pažeistus organus ar audinius, taip pašalindami sveikatos sutrikimą sukėlusį veiksnį.

Ši medicinos šaka gali būti skirstoma pagal skubumą, sudėtingumą, pobūdį, operuojamą kūno dalį ar net pagal procedūros metu naudojamus instrumentus bei priemones.

Chirurgijos tipai

Gydytojai chirurgai gali būti bendrosios praktikos arba specializuotis tam tikroje srityje. Dažniausiai chirurgo paslaugų prireiks patyrus traumą, įkandus gyvūnui, susirgus ūminėmis ligomis (pvz., ūminiu apendicitu), turint gerybinių navikų ar išvaržų. Specialistai, galintys padėti su šiais negalavimais, yra vadinami bendrosios chirurgijos gydytojais. Bendroji chirurgija yra itin plati kategorija, skirstoma į daugybę smulkesnių atšakų:

Štai keli chirurgijos tipai:

  • Bendroji ir pilvo chirurgija
  • Krūtinės onkologija-chirurgija
  • Neurochirurgija
  • Plastikos ir rekonstrukcinė chirurgija
  • Kraujagyslių chirurgija
  • Abdominalinė chirurgija
  • Vaikų chirurgija
  • Širdies ir krūtinės chirurgija
  • Veido ir žandikaulio chirurgija

„Affidea“ klinikoje dirbantys chirugijos specialistai įvertins esamą paciento būklę, suteiks profesionalią konsultaciją, paskirs ir atliks reikalingus tyrimus, sudėlios gydymo planą, suplanuos procedūrą (jei ji bus reikalinga) bei pasirūpins jūsų sveikata.

Kada reikia kreiptis pas chirurgą?

Kaip skubiai reikalinga chirurgo konsultacija galima nustatyti pagal negalavimo pobūdį. Jie dažniausiai skirstomi į dvi grupes. Pirmoje grupėje yra mažesni sveikatos sutrikimai, kurių gydymą galima planuoti, o reikalui esant – atidėti, o antroje ūminės būklės bei ligos, kuriuos reikia gydyti tuoj pat.

Pajutus ūmų, ypač stiprų skausmą, patekus į nelaimingą atsitikimą ar kitaip smarkiai susižalojus būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją chirurgą. Stiprūs sužeidimai gali sukelti vidinį kraujavimą, o jis, kaip žinia, yra pavojingas gyvybei.

Chirurgo konsultacija taip pat gali būti reikalinga jei šeimos gydytojas, atlikęs visus reikalingus tyrimus, nusprendžia išrašyti siuntimą pas aukštesnio lygio specialistą, šiuo atveju chirurgą. To gali prireikti norint patikslinti skausmo ar nemalonių pojūčių priežastį ar suteikti tolimesnį gydymą.

Į chirurgus taip pat kreipiamasi norint atlikti tam tikras procedūras, pavyzdžiui, norint operuoti įaugusį nagą. Bet kokiu atveju, prieš kiekvieną invazinę ar neinvazinę procedūra yra būtina specialisto konsultacija. Savo sveikatą patikėkite tikriems profesionalams – kreipkitės į „Affidea“ kliniką ir gaukite aukščiausios kokybės paslaugas tada, kada patogu jums.

Chirurgo konsultacijai registruokitės internetu!

Norite pasitikslinti, kokia yra gydytojo specialisto konsultacijos kaina arba pas jį užsiregistruoti? Nuo šiol tai dar paprasčiau: visų mūsų klinikos teikiamų paslaugų kainas bei galimus vizito laikus rasite internetu. Registruokitės apžiūrai bet kuriuo paros metu!

 

Registruotis tel.: 1811