Otolaringologas - Affidea Lietuva

Kas yra Otorinolaringologija? 

Otorinolaringologija yra mokslas apie ausų, nosies ir gerklės ligų gydymą. Gydytojas Otorinolaringologas – ausų, nosies, ryklės ir gerklų ligų gydytojas.

 

Kada kreiptis pas otorinolaringologą ? 

Pas gydytoja Otorinolaringologą reikia kreiptis atsiradus ausų, nosies, ryklės, gerklų problemoms, varginant užkimimui, kosuliui, suprastėjus klausai, atsiradus ūžesiui ar galvos svaigimui. Priežastys, dėl kurių kreipiasi pacientai dažnai turi tam tikrą sezoniškumą. Šaltuoju periodu padaugėja peršalimo ligų : kosulių, slogų, ausies, gerklės skausmų. Pavasarį dominuoja alerginės slogos.

 

Kokias paslaugas gydytojas teikia vizito metų?

Vizito metu pas gyddytoją Otorinolaringologą yra išklausomi paciento skundai, surenkama detalesnė ligos anamnezė, pacientas yra apžiūrimas, diagnostikai naudojant šiuolaikines technologijas, kurių dėka pacientas jaučia mažesnį diskomfortą apžiūros metu, diagnostika būna tikslingesnė ir greitesnė. Aptariamas būsimas gydymas ir paskiriamos rekomendacijos.

 

Kaip patekti pas gydytoją?

Pirmai patikrai galima kreiptis tiesiai į Šeimos gydytoją, kuris pagal poreikį atsiunčia papildomam ištyrimui pas gydytoją Otorinolaringologą. Taip pat pacientas pas gydytoją specialistą gali kreiptis ir be Šeimos gydytojo siuntimo.

 

Registruotis tel.: 1811