Estetinė ir lazerinė medicina - Affidea Lietuva

Estetinė ir lazerinė medicina

Viršutinio voko pakėlimo operacija (blefarochalazė)  – tai ambulatorinė, chirurginė paslauga akių vokų būklei pagerinti, odos pertekliui pašalinti, nuovargio išraiškos sumažinimui. Procedūra būna  estetinė arba dėl medicininių priežasčių, kai nusileidęs viršutinis vokas trukdo regėjimui. Vokų oda labai plona, todėl nusileidęs viršutinis vokas kartais išryškėja sulaukus vos 30 metų. Apie 60 – uosius gyvenimo metus oda natūraliai praranda elastingumą, ima smukti tiek moterims, tiek vyrams ir kartais pasiekia blakstienas, kas gali apsunkinti regėjimą. Tada procedūra atliekama dėl medicininių indikacijų. Po šios  nesudėtingos procedūros veidas atrodo jaunesnis, akys didesnės, padidėja regos laukas.

Aktualiausia informacija apie gyvybiškesnį žvilgsnį ir regėjimą pakoreguoti galinčias operacijas:

 • Pirmas žingsnis – priešoperacinė apžiūra, gydytojo plastikos chirurgo konsultacija, kurios metu išsiaiškinami paciento lūkesčiai, ką jis norėtų pakeisti ar patobulinti. Atvykus konsultacijai išnagrinėjama paciento medicininė istorija, gretutinės patologijos, įvertinama paciento vartojamų vaistų galima sąveika su operacijos metu naudojamais medikamentais. Pirminės konsultacijos metu sudaromas gydymo planas, aptariami tikėtini rezultatai, gijimo periodas, galimos komplikacijos.
 • Operacijos trukmė – apie 1val 30 min.
 • Nejautra –  viršutinių vokų plastika atliekama taikant vietinę nejautrą, suleidžiant vaistų į būsimo pjūvio vietą.
 • Pooperacinis laikotarpis  –  po viršutinių vokų plastikos pacientas į namus išleidžiamas praėjus valandai po operacijos, o siūlai išimami 4 – 7 parą po operacijos.
 • Pooperaciniu periodu būna mėlynės, patinimai, kuriuos lengva paslėpti akiniais nuo saulės. Mėlynės nyksta porą savaičių, lengvas paburkimas laikosi kartais ilgiau. Parą po operacijos rekomenduojama dėti šaltį operacijos vietoje, kad būtų kuo mažesnis audinių patinimas ir mėlynės.
 • Operacijos kainą sudaro visas paketas – įskaičiuotos operacinės išlaidos, nejautra, medikamentai, tvarsliava. Visa pooperacinė priežiūra –  pakartotina konsultacija po operacijos, siūlų išėmimas. Viršutinių vokų korekcija (abiejų akių) įkainis – 790 Eur.
 • Rezultatai –  operacijos metu pašalinamas odos perteklius, riebalinės išvaržos, sumažėja raukšlių apie akis. Sumažėja jaučiamas sunkumas viršutinių vokų srityje. Lengviau naudoti dekoratyvinę kosmetiką.
 • Galimos komplikacijos ir šalutiniai reiškiniai – kiekviena intervencija turi rizikos laipsnį, dažniausiai pasireiškia vokų patinimai, mėlynės apie akis, padidėjęs akių jautrumas, kurie su laiku pranyksta. Visus galimus reiškinius aptarkite su gydytoju konsultacijos metu.

 

Estetinės procedūros

Kiekvieno mūsų oda sensta, priklausomai nuo gyvenimo būdo, aplinkos poveikio: saulės spindulių, įtampos, žalingų įpročių ir pan. Pamatiniai odos audiniai, užtikrinę jaunatvišką išvaizdą, ilgainiui pradeda griūti, dažnai išryškindami juoko, šypsenos raukšleles ar tiesiog bendrą odos susiraukšlėjimą tose vietose, kur nuolatos veikė įvairūs veido raumenys.

Mūsų klinikoje atliekamos estetinės grožio procedūros, skirtos odos priežiūrai. Gydytojas individualiai parenka ir pritaiko tas estetines procedūras, atsižvelgdamas į odos būklę.

Atliekamos šios procedūros :

 

Įaugusių nagų gydymas Fenolio rūgštimi

Rankų ir kojų nagai gali įaugti dėl neįprastos nagų struktūros, dirginimo ir slėgio iš netinkamai pagamintų batų. Ši problema dažniausia atsiranda dėl netinkamo nagų kirpimo kai nagų kampai tampa per daug suapvalinti. Kai nagai pradeda augti į odą tada organizmas įaugusius nagus priima kaip svetimkūnį. Nago įaugimo vieta yra labai skaudi ir paraudusi.

Vienas iš įaugusių nagų gydymo būdų yra gydymas fenolio rūgštimi. Naudojant fenolio rūgštį yra pašalinamos įaugusio nago šaknys. Tai apsaugo nagus nuo pasikartojančio įaugimo.

 

Lazerinės estetinės procedūros

Mūsų klinika pirmoji Klaipėdoje įsigijo dermatologinės ir estetinės medicinos lazerius. Vokiečių Asclepion firmos lazeriai gaminami daugiau kaip 30 metų. Ypatingą vokišką kokybę ir tikslumą garantuoja lazeryje naudojama Carl Zeiss mikrolęšių optika. Asclepion firmos lazeriai naudojami daugiau kaip 60 pasaulio šalyse. Jie šalina odos pažeidimus ar nepageidaujamus su amžiumi atsirandančius pakitimus, nesukeldami šalutinio poveikio.
Lazeris skleidžia tik vieno ilgio šviesos spindulį ir tik tas ilgis pritaikytas tam tikros problemos sprendimui. Tuo jie skiriasi nuo intensyvios pulsinės šviesos aparatų (IPL- neteisingai dažnai vadinami lazeriais), kurie skleidžia įvairias ilgio bangas, dėl ko platesnis pritaikymas, tačiau galimas silpnesnis efektas ir didesnė šalutinio poveikio rizika.

Vokiečių kompanijos “Asclepion Laser Technologies” MCL 30 Dermablate lazeris naudojamas pašalinti odos ir epidermio pažeidimus: epidermio apgamus, seborėjinę koratozę, karpas, hipertrofinius (iškilusius) randus, acne (spuogų) sukeltus randus, rinofimą (nosies jungiamojo audinio ir odoje esančių riebalinių liaukių išvešėjimas), aktininę keratozę, kitus nepatrauklius odos darinius.MCL 30 Dermablate lazeryje įdiegta stabili ir preciziška mikrotaškinė technologija. Ši technologija yra švelni, todėl mažiau sužalojama oda, o gijimas vyksta sparčiau. Dėl mažo terminio poveikio procedūros MCL 30 Dermablate lazeriu yra mažiau skausmingos, nereikalingas nuskausminimas.

Procedūros atliekamos MCL 30 Dermablate lazeriu:

 • frakcinis odos atnaujinimas;
 • švelnus lazerinis šveitimas – švelnaus lazerinio pilingo metu pašalinama tik apie 5 proc. paviršinio odos sluoksnio. Švelnus lazerinis pilingas ypač tinka tiems, kurie turi jautrią, ploną odą smulkių raukšlelių. Ši procedūra yra itin švelni, gijimo procesas – trumpas, o rezultatas – pagražėjusi, paskaistėjusi oda, sumažėjusios smulkios raukšlės, pigmentinės dėmės, smulkūs randeliai;
 • aknės  (spuogų)  sukeltų randų gydymas;
 • randų gydymas – traumos, spuogai ar ligos, pavyzdžiui, vėjaraupiai dažnai palieka neišnykstančius randus odoje, kurie sukelia diskomfortą. Randų gydymas lazeriu yra efektyviausias neinvazinis gydymo būdas. Lazeriu gali būti gydomi hipertrofiniai (iškilę) randai. Abliuojant paviršinius odos sluoksnius, pašalinami pertekliniai audiniai ir odai grąžinama tolygi išvaizda. Vos per keletą minučių MCL 30 Dermablate lazeriu šie randai panaikinami arba padaromi beveik nematomais;
 • odos darinių šalinimas (apgamų,karpų,papilomų ir kt.) – apgamų, papilomų, karpų šalinimas lazeriu yra neskausmingas, odos dariniai pašalinami vos per kelias minutes, nepažeidžiant aplinkinių audinių. Gerybinių odos darinių šalinimas atliekamas ne vien estetiniais tikslais, tai ir odos onkologinių ligų profilaktikos dalis.

Asclepion inovacija MeDioStar Next lazeris – galingų diodinių lazerių sistema, kurių bangos ilgis 800 ir 950 nanometrų. Šio lazerio ypatingos savybės – greitas didelių zonų poveikis ir integruotas odos vėsinimo įtaisas, kuris apsaugo nuo skausmo pojūčio. Tai naujausia, pažangiausia, efektyviausia plaukų šalinimo sistema. Ji turi optimalų bangos ilgį, nustatytą į plauko šaknį ir joje esantį melaniną.

MeDioStar Next lazerio privalumas, kad plaukų šalinimą galima atlikti ir vasarą. Lazerio poveikis yra ilgalaikis, nes sunaikina plauko folikulą, stabdo patinimų formavimąsi, kas kartais būna po kitų plaukų šalinimo procedūrų. Procedūros metu yra skatinama kalogeno gamyba, oda tampa gražesnė, elastingesnė. Po 3 procedūrų pašalinama iki 70 % plauko folikulo.

Procedūros atliekamos MeDioStar Next lazeriu:

 • plaukų šalinimas;
 • kraujagyslių ir jų darinių šalinimas;
 • spuogų  (akne)  gydymas;
 • pigmentinių dėmių šalinimas – Pigmentinių dėmių šalinimą atliekant lazeriu per akimirksnį mikroskopiškai mažam odos plotui yra perduodamas didžiulis energijos kiekis. Pigmentinės dėmės sugeria šią energiją. Po procedūros pigmentinės dėmės išnyksta, o lazerio išskiriama šiluminė energija stimuliuoja jaunas odos ląsteles. Taip išsilygina odos reljefas, vyksta odos atjauninimas. Prieš pigmentinių dėmių šalinimą lazeriu būtina pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu, kuris mūsų klinikoje atliks skaitmeninę dermatoskopiją.
 • veido odos atnaujinimas.

Odos darinių šalinimas

„MCL 30 Dermablate Superfractional Er:YAG“ lazeriu atliekamas įvairių odos darinių šalinimas. Apgamų, papilomų,  karpų šalinimas lazeriu yra neskausmingas, odos dariniai pašalinami vos per kelias minutes, nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Kiekvienas iš mūsų ant odos turime keliolika ar kelias dešimtis įvairių odos darinių. Dalis jų yra įgimti, dalis atsiranda su amžiumi. Dažniausiai pasitaikantys odos dariniai yra apgamai, papilomos, karpos ir kt. Dažniausiai jie yra gerybiniai ir juos galima pašalinti po gydytojo apžiūros. Tačiau gydytojui įtarus, kad darinys gali būti piktybinis, prieš jo pašalinimą atliekama odos darinio  biopsija. Gerybinių odos darinių šalinimas atliekamas ne vien estetiniais tikslai, tai ir odos onkologinių ligų profilaktikos dalis.

Mūsų klinikoje įvairūs odos dariniai gali būti šalinami medicininiais lazeriais bei:

 • JAV gamybos radiochirurginiu aparatu ELLMAN SURGITRON;
 • chirurginiu būdu – skalpelio pagalba;
 • cheminiu būdu – vaistais ar glikolio rūgštimi.

Gydytojas kiekvienu atveju pakonsultuos ir pasiūlys tinkamiausią šalinimo būdą.

 

Randų gydymas

Randas – tai odos darinys, atsiradęs gyjant odos pažeidimui. Ant kūno randas ne visada matomas, dažnai slepiamas po drabužiais, tačiau ant veido jis pastebimas kasdien ir yra didelė kosmetinė problema. Ką daryti? Tam yra keletas būdų. Mūsų klinika siūlo randų gydymą medicininiais dermatologiniais lazeriais bei Kenalog injekcijomis:

 • randų gydymas Kenolog injekcijomis – gyjant žaizdai normaliomis sąlygomis, odoje vyksta sintezės procesai: randai sustorėja, tampa hiperemiški ir rausvi, o po 6 mėnesių – pabąla, subliūkšta ir išsilygina. Sutrikus normaliems gijimo procesams, formuojasi hipertrofiniai randai – kieti, tamsūs, niežtintys. Efektyviausias hipertrofinių randų gydymo metodas – steroidų (Kenalog) injekcijos.
 • randų gydymas lazeriu.

 

Kainas rasite čia.

 

Registruotis tel.: 1811