Svetainės privatumo pranešimas - Affidea Lietuva

Svetainės privatumo pranešimas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. vasario 19 d.

Affidea gerbia jūsų teisę į privatumą. Šiame privatumo pranešime paaiškinama kas mes esame, kaip mes renkame, bendriname ir naudojame jūsų asmeninę informaciją bei kaip galite naudotis savo privatumo teisėmis. Šis privatumo pranešimas taikomas asmeninei informacijai, kurią mes renkame savo internetinėse svetainėse: www.affidea.lt, www.mano.affidea.lt, www.endemik.lt and www.krututyrimai.lt („Internetinės svetainės”).

Jei turite klausimų ar abejonių dėl jūsų asmeninės informacijos naudojimo, susisiekite su mumis šio privatumo pranešimo apačioje nurodytais kontaktais.

Sparčiosios nuorodos

Rekomenduojame atidžiai perskaityti visą privatumo pranešimą, kad būtumėte išsamiai informuoti. Tačiau jei norite susipažinti tik su tam tikru šio privatumo pranešimo skyriumi, galite paspausti toliau pateiktą nuorodą ir pereiti į tą skyrių.

 

Ką daro Affidea?

Kokią asmeninę informaciją Affidea renka savo internetinėse svetainėse ir kodėl?

Su kuo Affidea dalijasi mano asmenine informacija?

Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas (tik EEE lankytojams)

Kaip Affidea saugo mano asmeninę informaciją?

Tarptautiniai duomenų perdavimai

Duomenų saugojimas

Jūsų duomenų apsaugos teisės

Šio privatumo pranešimo atnaujinimai

 

1.       Ką daro Affidea?

AB “Affidea Lietuva” priklauso Affidea įmonių grupei, vienai didžiausių ir sėkmingiausių medicinos paslaugų teikėjų visoje Europoje, kuri specializuojasi diagnostinių tyrimų, klinikinių laboratorija ir vėžio gydymo paslaugų srityje. Daugiau informacijos apie Affidea rasite mūsų internetinių svetainių skyriuose “Apie mus”.

Jūsų asmeninės informacijos duomenų valdytojai:

Internetinė svetainė Duomenų valdytojas (-ai)
www.affidea.lt UAB “Affidea Lietuva” (juridinio asmens kodas 300542299), UAB “Medicinos sfera” (juridinio asmens kodas 305915581) ir UAB „Medicinos diapazonas” (juridinio asmens kodas 305914771)
www.mano.affidea.lt (pacientų portalas) UAB “Affidea Lietuva” (juridinio asmens kodas 300542299), UAB “Medicinos sfera” (juridinio asmens kodas 305915581) ir UAB „Medicinos diapazonas” (juridinio asmens kodas 305914771)
www.endemik.lt UAB “Affidea Lietuva” (juridinio asmens kodas 300542299)
www.krututyrimai.lt UAB “Affidea Lietuva” (juridinio asmens kodas 300542299)

2.       Kokią asmeninę informaciją Affidea renka savo internetinėse svetainėse ir kodėl?

Asmeninė informacija, kurią galime rinkti apie jus, skirstoma į šias kategorijas:

·         Informacija, kurią pateikiate savanoriškai

Tam tikrose mūsų internetinių svetainių dalyse jūsų gali būti prašoma savanoriškai pateikti asmeninę informaciją. Pavyzdžiui, mes galime:

§  paklausti jūsų apie tai, kokios medicininės paslaugos jums bus reikalingos mūsų klinikoje, ir paprašyti jūsų kontaktinės informacijos (internetinė registracija vizitui);

 

§  paprašyti jūsų atsiliepimų apie mūsų paslaugas (pasitenkinimo apklausos forma);

 

§  paklausti ar norite užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškio pranešimus;

 

§  galime paprašyti jūsų nukreipti savo užklausas mums per kontaktinę formą;

 

§  galime paprašyti, kad pasinaudotumėte mūsų karjeros skiltimi, jei norėtumėte kreiptis dėl darbo Affidea.

 

·         Informacija, kurią mes renkame automatiškai

Kai lankotės mūsų internetinėse svetainėse, galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją iš jūsų įrenginio.

Tiksliau, automatiškai renkama informacija gali apimti tokią informaciją, kaip jūsų IP adresas, įrenginio tipas, unikalus įrenginio identifikavimo numeris, naršyklės tipas, plati geografinė vieta (pavyzdžiui, šalies ar miesto lygmens vieta) ir kita techninė informacija.  Taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip jūsų įrenginys sąveikavo su mūsų internetinėmis svetainėmis, įskaitant aplankytus puslapius ir paspaustas nuorodas.

Rinkdami šią informaciją galime geriau suprasti, koks yra mūsų internetinių svetainių lankytojų srautas, iš kur ateina mūsų skaitytojai ir koks turinys juos labiausiai domina.  Šią informaciją naudojame savo vidinės analizės tikslais ir siekdami pagerinti savo internetinių svetainių kokybę bei jų aktualumą lankytojams.

Dalis šios informacijos gali būti renkama naudojant slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kaip išsamiau paaiškinta mūsų slapukų privatumo pranešimuose:

 

Internetinė svetainė Nuorodos į slapukų privatumo pranešimus
www.affidea.lt https://affidea.lt/slapuku-politika/
www.mano.affidea.lt

(pacientų portalas)

https://mano.affidea.lt/static/media/Slapuku_privatumo_pranesimas_V1.9a76ee687cf7c000682e.pdf
www.endemik.lt https://endemik.lt/slapuku-politika/
www.krututyrimai.lt

Paprastai jūsų surinktą asmeninę informaciją naudosime tik šiame privatumo pranešime aprašytais tikslais arba tais tikslais, kuriuos jums paaiškinsime tuo metu, kai rinksime jūsų asmeninę informaciją. Tačiau jūsų asmeninę informaciją taip pat galime naudoti ir kitais tikslais, kurie nėra nesuderinami su tikslais, kuriuos jums atskleidėme (pavyzdžiui, archyvavimo tikslais viešojo intereso labui, mokslinių ar istorinių tyrimų tikslais, arba statistiniais tikslais), jei ir kai tai leidžiama pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad šis internetinių svetainių privatumo pranešimas netaikomas asmens duomenims, kuriuos renkame ne anksčiau nurodytose internetinėse svetainėse, kai teikiame medicinos paslaugas. Dėl asmens duomenų tvarkymo teikiant medicinines paslaugas, žiūrėkite atitinkamą privatumo pranešimą skirtą mūsų pacientams. Kitais asmens duomenų

rinkimo atvejais pateikiame specialius duomenų tvarkymo privatumo pranešimus, kuriuose paaiškinama, kodėl ir kaip tvarkome asmens duomenis.

1.       Su kuo Affidea dalijasi mano asmenine informacija?

Jūsų asmeninę informaciją galime atskleisti šių kategorijų gavėjams:

·         mūsų grupės įmonėms arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjams ir partneriams, kurie mums teikia duomenų tvarkymo paslaugas (pavyzdžiui, padeda teikti mūsų internetinių svetainių paslaugas, užtikrina jų funkcionalumą arba padeda didinti jų saugumą) arba kitaip tvarko asmens duomenis tikslais, kurie aprašyti šiame privatumo pranešime, arba apie kuriuos jums pranešta renkant jūsų asmens duomenis. Dabartinių mūsų paslaugų teikėjų ir partnerių sąrašas:

Internetinė svetainė
Paslaugų teikėjas / partneris (duomenų tvarkytojas)
Teikiama paslauga
www.affidea.lt
ArtOfInfo Kft., Vengrija;

Affidea Group Kft., Vengrija
Internetinės svetainės kūrimas ir priežiūra
Register S.p.A., Italija
Internetinės svetainės serverio teikimas ir priežiūra
www.mano.affidea.lt

(pacientų portalas)
MB “Technologijų konsultacijos”, Lietuva
Internetinės svetainės kūrimas ir priežiūra
AB “Telia Lietuva”, Lietuva
Internetinės svetainės serverio teikimas ir priežiūra
www.endemik.lt
ChatMarketing, LLC, Lithuania
Internetinės svetainės kūrimas ir priežiūra
UAB “Baltnetos komunikacijos”, Lietuva
Internetinės svetainės serverio teikimas ir priežiūra
www.krututyrimai.lt
UAB “Tarela”, Lietuva
Internetinės svetainės kūrimas ir priežiūra
UAB “Interneto vizija”, Lietuva
Internetinės svetainės serverio teikimas ir priežiūra

·         bet kokioms kompetentingoms teisėsaugos institucijoms, reguliavimo, vyriausybinėms agentūroms, teismams ar kitoms trečiosioms šalims, jei manome, kad atskleisti informaciją būtina (i) pagal galiojančius įstatymus ar kitus teisės aktus, (ii) siekiant įgyvendinti, sukurti ar apginti savo teises arba (iii) siekiant apsaugoti jūsų ar bet kurio kito asmens gyvybiškai svarbius interesus;

 

·         potencialiam pirkėjui (ir jo atstovams bei konsultantams) dėl bet kokio siūlomo pirkimo, sujungimo ar bet kurios mūsų verslo dalies įsigijimo, jei informuojame pirkėją, kad jis privalo naudoti jūsų asmeninę informaciją tik šiame privatumo pranešime nurodytais tikslais;

 

·         bet kuriam kitam asmeniui su jūsų sutikimu.

 

1.       Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas (tik EEE lankytojams)

Jei esate lankytojas iš Europos ekonominės erdvės (EEE), mūsų teisinis pagrindas rinkti ir naudoti pirmiau aprašytą asmeninę informaciją priklauso nuo atitinkamos asmeninės informacijos ir konkrečių aplinkybių, kuriomis ją renkame.

Tačiau, paprastai jūsų asmeninę informaciją renkame tik tada, kai esame gavę jūsų sutikimą, kai asmeninė informacija mums reikalinga sutarčiai su jumis vykdyti arba kai ją tvarkome dėl savo teisėtų interesų, kurių nepažeidžia jūsų duomenų

apsaugos interesų ar pagrindinių teisių ir laisvių. Kai kuriais atvejais mes taip pat galime turėti teisinę prievolę rinkti jūsų asmeninę informaciją arba jūsų asmeninė informacija gali būti reikalinga, kad apsaugotume jūsų arba kito asmens gyvybiškai svarbius interesus.

Jei prašome jūsų pateikti asmeninę informaciją, kad įvykdytume teisinį reikalavimą arba sudarytume su jumis sutartį, apie tai nedelsiant paaiškinsime ir informuosime, ar jūsų asmeninės informacijos pateikimas yra privalomas, ar ne (taip pat apie galimas pasekmes, jei nepateiksite savo asmeninės informacijos).

Jei jūsų asmeninę informaciją renksime ir naudosime remdamiesi savo (arba trečiosios šalies) teisėtais interesais, nedelsiant aiškiai nurodysime, kokie yra šie teisėti interesai.

1.       Kaip Affidea saugo mano asmeninę informaciją?

Mes naudojame tinkamas technines ir organizacines priemones, kad apsaugotume renkamą ir tvarkomą jūsų asmeninę informaciją. Mūsų naudojamos priemonės sukurtos taip, kad užtikrintų tokį saugumo lygį, kuris atitiktų jūsų asmeninės informacijos tvarkymo riziką.

2.       Tarptautiniai duomenų perdavimai

Jūsų asmeninė informacija gali būti perduodama ir tvarkoma kitose šalyse nei ta, kurioje gyvenate. Šiose šalyse gali būti taikomi duomenų apsaugos įstatymai, kurie skiriasi nuo jūsų šalies įstatymų (ir kai kuriais atvejais jie gali būti ne tokie apsaugantys).

Konkrečiai, mūsų internetinių svetainių serveriai yra Italijoje (www.affidea.lt) ir Lietuvoje (www.mano.affidea.lt, www.endemik.lt ir www.krututyrimai.lt), o mūsų grupės įmonės ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai bei partneriai veikia visame pasaulyje. Tai reiškia, kad rinkdami jūsų asmeninę informaciją galime ją tvarkyti bet kurioje iš šių šalių.

Tačiau mes ėmėmės atitinkamų apsaugos priemonių, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugoma pagal šį privatumo pranešimą. Panašias tinkamas apsaugos priemones įgyvendinome ir su savo trečiųjų šalių paslaugų teikėjais ir partneriais. Išsamesnę informaciją galite gauti paprašius.

3.       Duomenų saugojimas

Jūsų asmeninę informaciją saugome, jei tam turime nuolatinį teisėtą verslo poreikį (pavyzdžiui, norėdami suteikti jums prašomą paslaugą arba laikytis taikomų teisinių, mokestinių ar apskaitos reikalavimų).

Kai nebeturėsime teisėto verslo poreikio tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, ją ištrinsime arba nuasmeninsime, o jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, dėl to, kad jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), saugiai saugosime jūsų asmeninę informaciją ir izoliuosime ją nuo bet kokio tolesnio tvarkymo, kol ją bus galima ištrinti.

4.       Jūsų duomenų apsaugos teisės

Jūs turite šias duomenų apsaugos teises:

·         Jei norite susipažinti su savo asmenine informacija, ją ištaisyti, atnaujinti arba paprašyti ištrinti, tai galite padaryti bet kuriuo metu.

 

·         Be to, jei esate Europos Sąjungos gyventojas, galite nesutikti su savo asmeninės informacijos tvarkymu, prašyti apriboti savo asmeninės informacijos tvarkymą arba prašyti perkelti savo asmeninę informaciją.

 

·         Turite teisę bet kada atsisakyti jums siunčiamų rinkodaros pranešimų.  Šia teise galite pasinaudoti paspaudę nuorodą “atsisakyti prenumeratos” arba “atsisakyti” mūsų siunčiamuose rinkodaros el. laiškuose. Norėdami atsisakyti kitų rinkodaros formų (pavyzdžiui, rinkodaros paštu ar telemarketingo), susisiekite su mumis kontaktais, nurodytais toliau esančioje skiltyje “Kaip su mumis susisiekti?”.

 

·         Taip pat, jei jūsų asmeninę informaciją surinkome ir tvarkome su jūsų sutikimu, savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jūsų sutikimo atšaukimas neturės įtakos bet kokio duomenų tvarkymo, kurį atlikome iki jūsų sutikimo atšaukimo, teisėtumui, taip pat neturės įtakos jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, atliekamam remiantis kitais teisėtais duomenų tvarkymo pagrindais nei sutikimas.

Šiomis teisėmis galite pasinaudoti kreipdamiesi į mus kontaktais, nurodytais toliau pateiktoje skiltyje “Kaip su mumis susisiekti?”. Į visus prašymus, kuriuos gauname iš asmenų, norinčių pasinaudoti savo duomenų apsaugos teisėmis, atsakome pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Jūs taip pat turite teisę pateikti skundą duomenų apsaugos institucijai dėl mūsų renkamos ir naudojamos jūsų asmeninės informacijos. Tačiau mes, žinoma, tikimės, kad pirmiausia bet kokiais klausimais kreipsitės į mums. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į priežiūros instituciją – Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją (L. Sapiegos g. 17, LT-10312 Vilnius, ada@ada.lt, (8 5) 271 28 04, (8 5) 279 1445, https://vdai.lrv.lt/lt/).

1.       Šio privatumo pranešimo atnaujinimai

Kartais galime atnaujinti šį privatumo pranešimą, reaguodami į besikeičiančius teisinius, techninius ar verslo pokyčius. Atnaujindami Privatumo pranešimą, imsimės tinkamų priemonių, kad informuotume jus, atsižvelgiant į atliktų pakeitimų svarbą. Gausime jūsų sutikimą dėl bet kokių esminių privatumo pranešimo pakeitimų, jei to reikalauja galiojantys duomenų apsaugos įstatymai.

Kada šis privatumo pranešimas buvo paskutinį kartą atnaujintas, galite sužinoti patikrinę šio privatumo pranešimo viršuje nurodytą paskutinio atnaujinimo datą.

2.       Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl to, kaip mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis šiais kontaktais:

Kreipkitės į mūsų duomenų apsaugos pareigūną el. paštu duomenusauga@affidea.com arba paštu adresu UAB “Affidea Lietuva”, Konstitucijos pr. 7, LT-09308 Vilnius, Lietuva.