Dermatalogo konsultacija - Affidea Lietuva

Dermatovenerologas (Odos gydytojas-venerologas)

Atgal
Angiochirurgas (kraujagyslių chirurgas)
Pirmyn
Dietologas

Dermatovenerologija – medicinos sritis, tirianti žmogaus odą, plaukus, nagus ir jų sveikatą. Gydytojas, kuris specializuojasi odos,  ir nagų problemų diagnozavimu, gydymu yra dermatovenerologas (dermatologas). Žmonijai dermatologas labai reikalingas. Visais laikais buvo odos ligos, kurios priklauso nuo daugelio faktorių. Žmogaus oda sudėtyje turi tris sluoksnius: epidermį, po juo yra tikroji oda (derma) ir poodis. Odoje yra receptoriai, kurie priima informaciją iš aplinkos. Odoje yra įvairūs dariniai : prakaito liaukos, riebalų liaukos, plaukai ir nagai. Kiekvienas, pajutęs pakitimus odos srityje, privalo kreiptis į dermatologą. Dermatovenerologas tai ir yra odos gydytojas.

Kada reikia kreiptis į dermatovenerologą?

Odos ligos prasideda: nuo nesveikos mitybos, nuo užkrato, nuo saulės spindulių, nuo streso. Ligos simptomai yra įvairūs – paraudimas, pleiskanojimas, galvos odos riebalavimasi, odos žvynelinė, bėrimai veido srityje, viso kūno niežulys ir daug kitų odos problemų. Dažnai žmogus gydosi pats. Tačiau neretai būna, kad ne tik nepadeda vaistai, bet problema padidėja. Todėl visais atvejais reikia yra privaloma kreiptis į specialistus – dermatovenerologus.

Kokias paslaugas teikia odos gydytojas dermatologas?

Odos gydytojas dermatologas nustato diagnozę bei skiria ligos gydymą. Dermatovenerologas atlieka odos pažeidimų tyrimą, išaiškina ligos priežastis, suteikia būtiną bei reikalingą pagalbą. Daugelis turi nepageidaujamus apgamus. Odos klinikoje visada gali pagelbėti odos gydytojai dermatologai – pašalinti apgamus, gydyti spuogus, karpas. Labai paplitusi yra lazerinė ir estetinė dermatologija. Yra daug ir įvairių priemonių kaip gydyti odos susirgimus, geriausias būdas kreiptis ir pasitikėti odos specialistais.

Kiek kainuoja dermatovenerologo konsultacija?

Tai gali ir visai nieko nekainuoti, jeigu pacientas registracija atliks iš anksto ir apsilankymas pas šios srities gydytoją bus tikrai reikalingas. Tiesa, privatus gydytojas už konsultacijas gali imti atitinkamą užmokestį. Tačiau nerimauti dėl didelių išlaidų tikrai nereikėtų. Kadangi tai tikrai nekainuos tiek daug. Be to, būsimą kainą galima pasitikslinti dar prieš apsilankymą. Kadangi visa ši informacija yra skelbiama kainoraštyje, kuris yra prieinamas kiekvienam. Todėl iškart žinosite, kokių išlaidų galima tikėtis ir kiek tai kainuos.

Kaip užsiregistruoti pas dermatovenerologą?

Odos gydymas nuo įvairių susirgimų su gydytojo dermatovenerologo pagalba reikalinga, kad pacientas pirmiausiai užsiregistruotų į kliniką. Registracijos yra keli būdai – įprastas, kada pacientas atvažiuoja į klinikos registratūrą, užsiregistruoja ir jam būna paskirta data ir valanda; kitas šiuolaikinis registracinis būdas yra elektroninis. Elektroninė registracija kas yra ir kas tai ?

Svetainių, kuriose galima užsiregistruoti yra ne viena – mano.affidea.lt;,esveikata.lt, manodaktaras.lt . Jeigu pacientui reikalingas privatus gydytojas, svetainėje visada gali rasti reikalingą specialistą. Sužinoti apie teikiamas gydytojo paslaugas, paskaityti atsiliepimus, vertinimus. Po to, pasirinkus specialistą, užsiregistruoti.

 

Registruotis tel.: 1811