Pulmonologo konsultacija - Affidea Lietuva

Tai yra pagrindinis kvėpavimo takų bei plaučių ligų gydytojas. Jis ne tik įvertina esamą būklę bei nustato tikslią diagnozę, bet ir paskiria gydymą arba reikalingus papildomus tyrimus. Taip pat stebima paciento būklė ir užtikrinama, jog būtų ne tik sustabdyta ligos raida, bet ir ji visai išgydyta. O jeigu tai neįmanoma, tuomet stengiamasi išvengti bent jau jos paūmėjimo.

Ką gydo pulmonologas?

Klausimas, kas yra šios srities specialistas ir kodėl reikėtų kreiptis būtent į jį, gali kilti daugeliui. Tačiau ir susirgimai susiję su plaučiais arba kvėpavimo takais yra pakankamai dažni. Todėl kartais tikrai pravers žinoti, kas yra pulmonologas ir ką gydo šios medicinos srities atstovas. Aišku, kiekvieną kartą peršalus gal ir nereikėtų skubėti kreiptis į šį specialistą, kadangi tuomet gali padėti ir šeimos gydytoja. Tačiau, jeigu situacija negerėja ilgesnį laiką ir vargina itin nemalonūs simptomai, tuomet tikrai vertėtų apsilankyti gydymo įstaigoje. Kadangi tokios ligos reikšmė gali būti itin didelė ir tai bene vienintelis būdas išvengti tolimesnių komplikacijų.

Teikiamos paslaugos:
Jų spektras yra itin platus ir apima kelis pagrindinius etapus, kuriuos neretai turi pereiti kiekvienas pacientas. Ką daro pirmiausiai toks gydytojas, tai išklauso žmogaus simptomų ir atlieka pirminę apžiūrą. Tačiau kartais vien to nepakanka ir tuomet turi būti atliekami reikalingi tyrimai, kurie parenkami pagal įtariamą ligos priežastį norint nustatyti tikslią diagnozę. Ir tik po to vertinama, kokia yra norma ir kaip rezultatai ją atitinka. Po visų šių etapų galima paskirti gydymą. Dažniausiai ties tuo viskas ir pasibaigia, jeigu tai nėra lėtinė liga. Kadangi tokiais atvejais dar stebimas ir vaistų poveikis ir ieškoma, koks būtų geras sprendimas, kuris leistų išvengti paūmėjimo. Taigi, visas šias paslaugas galite gauti vienoje vietoje, kas gerokai palengvins gydymą ir tam nereikės paskirti daugybės laiko.

Kiek kainuoja konsultacija pulmonologo konsultacija?

Jeigu tai yra iš anksto suplanuotas vizitas ir turite reikiamą siuntimą, tuomet ji gali būti ir visai nemokama. Tačiau kitais atvejais reikės susimokėti. Bet tai tikrai nereiškia, jog turėtumėte delsti, ypač, jeigu simptomai itin vargina bei norite išsiaiškinti, kas tai. Tokiu atveju reikės susimokėti, bet išlaidos tikrai nebus didelės. O tikslią sumą galima sužinoti pasidomėjus paslaugų kainomis, kurios visos pateiktos kainoraštyje. Todėl dar prieš vizitą žinosite, kiek jis kainuos.

Kokiu būdu galima užsiregistruoti pas gydytoją pulmonologą?

Daugelis puikiai žino, ką reiškia registruotis pas vieną ar kitą sveikatos specialistą. Ir tai tikrai nesudėtinga, kadangi pakanka susisiekti su gydymo įstaiga ir sutarti dėl tinkamo laiko. Tačiau tą galima padaryti ne tik paskambinus telefonu, bet ir internetu, užpildžius specialią formą, kas yra dar patogesnis variantas.

 

Registruotis tel.: 1811