Apie - Affidea Lietuva

Apie

Apie Affidea

„Affidea“ (www.affidea.com) yra Europoje pirmaujanti pažangių diagnostinio vaizdinimo, ambulatorinių ir vėžio gydymo paslaugų teikėja, veikianti 15 Europos šalių, daugiau nei 310 centrų. „Affidea“ grupėje dirba daugiau kaip 11000 profesionalų ir kiekvienais metais atliekama daugiau kaip 14 milijonų tyrimų. „Affidea“ yra vienintelė sveikatos priežiūros paslaugų teikėja, užimanti pozicijas IBM Watson Vaizdinimo ir Microsoft Cloud Tarybose. Dėl nuolatinio dėmesio pacientų saugai, „Affidea“ yra labiausiai Europoje apdovanota įmonė. Net 50 proc. Europos Radiologų draugijos „EuroSafe Imaging“ įvertinimą turinčių diagnostikos centrų priklauso „Affidea“. „Affidea“ priklauso GROUPE BRUXELLES LAMBERT investiciniam fondui.

Affidea skaičiai Europa

0 Diagnostikos centras ar klinika / / Diagnostikos centrai ir klinikos
0 Profesionalai
0 Šalys
0 Tyrimų skaičius per metus
0 Įranga
0 Tyrimų skaičius per metus / Pacientų skaičius per metus

Apie Affidea Lietuva

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 20 sveikatos priežiūros centrų, kuriuose dirba daugiau nei 900 savo srities profesionalų ir kasmet aptarnaujanti virš 600.000 pacientų.

„Affidea Lietuva“ tai vienintelis sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas Lietuvoje, apdovanotas 5 žvaigždučių EuroSafe Imaging įvertinimu iš Europos Radiologų draugijos už ypatingą dėmesį pacientų saugai. Šiuo apdovanojimu buvo įvertinti Vilniaus Santariškių ir Antakalnio Affidea diagnostikos centrai, taip pat apdovanotos buvo Panevėžio ir Šiaulių Affidea klinikos. Šiaulių klinika šį įvertinimą gauna jau antrą kartą.

 

 

23 Diagnostikos centras ar klinika / / Diagnostikos centrai ir klinikos
1000 Profesionalai
500 Gydytojai
250000 Tyrimų skaičius per metus

Apdovanojimai ir pripažinimai

Mūsų “Dozės mažinimo programa” sulaukė išskirtinio Europos radiologų draugijos iniciatyvos “EuroSafe Imaging Wall of stars”, skatinančios gerinti medicininio vaizdinimo kokybę ir saugą, pripažinimo. Net keturi Affidea centrai buvo apdovanoti sertifikatais, tarp jų Šiaulių Affidea klinika, Panevėžio Affidea klinika, Santariškių ir Antakalnio Affidea diagnostikos centrai. Šie sertifikatai – tai didelis įvertinimas ir pripažinimas už ypatingą dėmesį pacientų saugai mūsų centruose.

2021 Affidea Lietuva gavo Prostatos MRT kompetencijos centro kvalifikaciją.
Programoje dalyvavo dr. R. Grigienė , dr. R. Briedienė ir gydytoja I. Pikūnienė.

 

Affidea Lietuva 2021 metais gavo sertifikatą įrodantį, kad Affidea savo veikloje naudoja elektros energiją, kurios 100% yra pagaminama iš
atsinaujinančių energijos išteklių (AEI).

 

Už nuolatinį dėmesį pacientų saugumui ir klinikinės kompetencijos tobulinimą, “Affidea” yra pripažinta tarptautiniu mastu. Dauguma “Affidea” centrų yra apdovanoti 4 ar 5 žvaigždutėmis pagal “EuroSafe” programą, o UEMS/EBNM yra pripažinę “Affidea” kaip turinčią aukštą kompetenciją branduolinėje medicinoje. “Affidea” centrai veikia pagal ISO 9001 kokybės kontrolės standartus, taip užtikrinant, jog laikomasi itin griežtų sveikatos ir priežiūros kokybės kriterijų.

Akredituota patikimų tarptautinių organizacijų

  • eurosafe
  • uems
  • DNV
  • esr

Mūsų “Dozės mažinimo programa” sulaukė išskirtinio Europos radiologų draugijos iniciatyvos “EuroSafe Imaging Wall of stars”, skatinančios gerinti medicininio vaizdinimo kokybę ir saugą, pripažinimo. Affidea Lietuva Šiaulių diagnostikos centras yra vienintelis diagnostikos centras Baltijos šalyse, turintys 5 žvaigždučių EurosSafe įvertinimą už ypatingą dėmesį pacientų saugai!

Eurosafe
imaging star

Eurosafe
imaging star

Kokybė

Nuolatinis siekis tobulėti yra neatsiejama mūsų veiklos dalis! Esame atsakingi už tai, kad mūsų pacientai pasiektų geresnę gyvenimo kokybę. Dėl šios priežasties nuolatos laikomės aukščiausio lygio kokybės standartų.

Pacientų sauga ir klinikinė kompetencija yra svarbiausi mūsų prioritetai. Todėl esame įsipareigoję užtikrint ne tik aukščiausią kokybės lygį, bet ir periodišką vidaus kontrolę! Mūsų diagnostikos centrai ir klinikos veikia pagal ISO 9001 kokybės standartus – taip užtikriname atitiktį griežtiems sveikatos priežiūros kokybės kriterijams.

Visos „Affidea” grupės politika – įgyvendinti ir nuolat atnaujinti kokybės standartus ir atitiktį jiems visuose diagnostikos centruose bei klinikose.

KOKYBĖS POLITIKA

Įmonės Kokybės ir aplinkos apsaugos politiką galite rasti ČIA. 

SERTIFIKATAI

Nuo 2014 metų mums suteikti sertifikatai:

ISO 9001:2015 Vadybos sistemos sertifikatas
Naujausią sertifikatą rasite ČIA.  

ISO/IEC 27001:2017 Informacijos saugumo valdymo sistemos sertifikatas
Naujausią sertifikatą rasite ČIA.  

KONTAKTAI

Jei norite susisiekti dėl klausimų, susijusių su “Affidea” grupės įmonių teikiamų paslaugų kokybe: kokybe@affidea.lt

Etika ir jos laikymasis

“Affidea” mes laikomės įsipaireigojimo taikyti aukščiausius etikos standartus visose srityse. Tik taip galime parodyti, kad rūpinamės savo pacientais, kolegomis, partneriais ir kitomis suinteresuotomis šalimis bei visuomene.

Mes siekiame bendradarbiauti tik skaidriai, elgtis tik sąžiningai ir atsakingai, puoselėti saugią ir tvarią darbo aplinką. Mūsų darbo veiklos kodeksas tik patvirtina mūsų pažada visus dalykus visada daryti tik teisingai. Tai – ypač svarbu mūsų siekiui nuolat tobulėti!

Teikdami sveikatos priežiūros paslaugas mes laikomės aukščiausių pacientų saugumo standartų! Savo vizija ir daugeliu procesų dalinamės atvirai, nes manome, kad mūsų klientai nusipelno žinoti, ką mes darome, kad pagerintume jų gyvenimą!

Mūsų misija – su atsidavimu teikti pacientams pažangiausias ir tiksliausias diagnostikos paslaugas, kokybišką gydymą ir išskirtinę paciento patirtį, tuo pačiu kuriant galimybes mūsų darbuotojams ir tvarią vertę akcininkams.

Skaitmeninės technologijos pertvarko sveikatos priežiūrą. „Affidea“ taps pagrindiniu skaitmeninių sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, turėdama didžiausią dirbtiniu intelektu valdomą medicinos centrų tinklą.

Mūsų vertybės atsispindi mūsų pavadinime:

  • Artimas gydytojų ir pacientų ryšys (affinity). Savo paslaugomis mes padedame gydytojams užtikrinti nepriekaištingą pacientų priežiūrą ir prisideda prie gyvybių gelbėjimo. Esame betarpiškai įsipareigoję sau suprasti mūsų klientų poreikius ir tai, kaip į juos reaguoti.
  • Pasitikėjimas ir atsidavimas viskam, ką darome (fidelity). Dėka teikiamų aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugų, sąžiningumo ir aukščiausių pacientų saugos standartų galime tik dar labiu sustiprinti pacientų ir gydytojų pastikėjimą mumis. Mes dirbame pasitikėjimo, sąžiningumo ir abipusės pagarbos kultūroje.
  • Idėjos ir inovacijos (idea). „Affidea“ žmonės yra skatinami nuolatinio progreso, pasitelkiant idėjas ir naujoves ir visada ieškodami geresnių būdų aptarnauti klientus ir kolegas. Nuolat stengiamės atrasti naujas technologijas ir skaitmeninius sprendimus, kad galėtume betarpiškai mokytis, kad teiktume geriausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas.