Botulino toksino injekcijos - Affidea Lietuva

Kas yra botulino toksinas ir kaip jis veikia?

Injekcijos – lengviausiai prieinamas ir populiariausias būdas koreguoti savo išvaizdą. Mimikos raukšlių korekcijai įprastai naudojamos neurotoksino ( botokso) injekcijos. Tai viena populiariausių procedūrų, naudojamų estetinės medicinos srityje. Pirmą kartą neurotoksinas grožio industrijoje buvo panaudotas 1987 metais. Oficialiais duomenimis , pasaulyje šių procedūrų kasmet atliekama daugiau kaip 5,5 mlj. Tai itin greitas ir efektyvus metodas, skirtas atkurti gražią, lygią odą, panaikinti mimikos raukšles, taip pat mažinti delnų, pėdų prakaitavimą.

Pirmiausia svarbu suprasti, kas yra botulino toksinas ir kaip veikia.

„Botulino toksinas – tai Clostridium botulinum bakterijų išskiriama medžiaga, kurios pagrindinė savybė – gebėjimas susilpninti raumenų susitraukimus. Ši medžiaga sėkmingai pritaikyta grožio industrijoje ir nedideli jos kiekiai naudojami botulino toksino preparatuose. Labai mažos ir itin tiksliai apskaičiuotos preparato dozės suleidžiamos į tam tikrus taškus veido raumenų srityse. Priklausomai nuo kliento poreikių ir parinktos dozės, praėjus keletui dienų po procedūros, raumenys nustoja stipriai ar net visiškai susitraukinėti, o to rezultatas yra raukšlių išsilyginimas arba ženklus sumažėjimas.

Vienur teigiama, kad šias procedūras rekomenduojama pradėti ne anksčiau nei sulaukus 40 metų, kitur – ir gerokai anksčiau. Vienos taisyklės šiuo klausimus nėra.

Kiekvienu atveju sprendžiama individualiai. Įprastai jauna oda yra stangri ir elastinga, todėl, nepaisant  raumenų susitraukimų, pati išsilygina. Tiesa, būna atvejų, kai dėl genetinio polinkio oda ima raukšlėtis ir palyginti jauname amžiuje. Todėl kiekvienu atveju labai svarbu individualiai konsultuotis su patyrusiu gydytoju, kuris padės rasti tinkamiausią sprendimą“,

Tinkamai ir kokybiškai atlikta botulino toksino injekcijų procedūra yra visiškai saugi, o jos rezultatais, priklausomai nuo preparato dozės ir raumenų struktūros, galima džiaugtis vidutiniškai nuo 4 iki 6 mėnesių. Ir nors procedūra trunka neilgai, vis dėlto yra sudėtinga, reikalaujanti ne tik anatomijos žinių, bet ir patirties, todėl labai svarbu, kad procedūrą atliktų reikiamą išsilavinimą  turintis ir patyręs profesionalas.

Visada turite teisę žinoti, koks preparatas jums taikomas per procedūrą. Itin svarbu, kad atliekant procedūrą būtų naudojami tik patikrinti sertifikuotų gamintojų produktai, įsigyti iš patikimų ir sertifikuotų tiekėjų. Priešingu atveju galite nesulaukti norimo rezultato, kyla didesnė nepageidaujamų reakcijų rizika.

Siekiant užtikrinti, kad procedūra bus atlikta saugiai ir suteiks lauktą rezultatą, reikėtų rinktis patikrintas medicinos ar estetinės medicinos klinikas, kuriose dirba patyrę gydytojai profesionalai, besilaikantys visų saugumo rekomendacijų ir dirbantys tik su patikrintais ir sertifikuotais preparatais.

 

Registracija telefonu 1811 arba internetu.