„Affidea“ įsigyja „Vėtrungės kliniką“ ir sėkmingai plečia savo veiklą ambulatorinių paslaugų teikime Lietuvoje - Affidea Lietuva

January 14, 2020

„Affidea“ įsigyja „Vėtrungės kliniką“ ir sėkmingai plečia savo veiklą ambulatorinių paslaugų teikime Lietuvoje

„Affidea“, Europoje pirmaujanti pažangių diagnostinio vaizdinimo, ambulatorinų ir vėžio gydymo paslaugų teikėja, šiandien paskelbė įsigijusi „Vėtrungės kliniką“ (UAB „Kuncų ambulatorinė klinika“) – privačią asmens sveikatos priežiūros įstaigą Klaipėdoje, turinčią du filialus.

UAB „Kuncų ambulatorinė klinika“ turi sukaupusi didesnę kaip 20 metų darbo asmens sveikatos priežiūroje patirtį ir teikia įvairių medicinos paslaugų spektrą – šeimos gydytojų bei gydytojų specialistų konsultacijos, odontologų, ambulatorinės chirurgijos, reabilitacijos bei kineziterapijos paslaugas. „Kuncų ambulatorinė klinika“ Klaipėdoje turi du filialus ir geriau yra žinoma kaip „Vėtrungės klinika“.

Šiuo etapu „Affidea“ tampa viena didžiausių privačių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų Lietuvoje – įmonė jungia 26 centrus, aptarnaujančius per 272.000 pacientų kiekvienais metais ir kuriuose dirba beveik 600 profesionalų, iš kurių 50 – „Vėtrungės klinikos“ darbuotojai.

Komentuodamas naujausias „Affidea“ investicijas, „Affidea“ generalinis direktorius Giuseppe Recchi teigė, kad šis įsigijimas puikiai atitinka bendrovės augimo strategiją plėtoti ambulatorinių paslaugų profilį, tuo pačiu išplečiant paslaugų teikimą geografiniu aspektu. „Su kiekvienu įsigijimu mes ieškome sprendimų, kurie, teikiant aukštos kokybės medicinos paslaugas, suteiktų pridėtinę vertę mūsų pacientams, ir tuo pačiu turėtų galimybę integruotis su mūsų jau teikiamomis paslaugomis. Pridėjus „Vėtrungės kliniką“ prie mūsų tinklo, aukščiausio lygio paslaugos bus prieinamos dar plačiau, o tai suteiks galimybę pasitarnauti mūsų pacientams, gydytojams ir sveikatos sistemai dar labiau integruotu lygiu. Dabar „Affidea“ tinklas Europoje turi 280 centrus. Lydini ambicingų augimo planų ir toliau ieškosime plėtros galimybių visoje Europoje“ – teigė Giuseppe Recchi.

„Affidea Lietuva“ generalinio direktoriaus Vitalijaus Orlovo teigimu, įvykęs sandoris prisidės prie šalies sveikatos apsaugos sistemos tobulinimo ir didins paslaugų prieinamumą gyventojams šalies vakaruose.

„Jau daugiau nei dešimtmetį plėtodami veiklą Lietuvoje siekiame užtikrinti, kad mūsų pacientai gautų aukščiausius europietiškus standartus atitinkančias medicinines paslaugas. Naujasis plėtros etapas gerokai sustiprina mūsų pozicijas Lietuvoje, ypač šalies vakariniame regione. „Vėtrungės klinika“ labai gerai papildo „Affidea“ geografinį buvimą Lietuvos vakaruose, tad tik dar labiau stipriname galimybę klientams paslaugas gauti arčiau namų. Einant į priekį kaip vienai įmonei, mūsų esminiu prioritetu ir toliau išliks ypatingas dėmesys teikti aukštos kokybės medicinos paslaugas, sutelkiant dėmesį tiek į mūsų gydytojų, mūsų darbuotojų, tiek ir į mūsų klientų poreikius“, teigia V. Orlovas.

„Per pastaruosius trejus metus „Vėtrungės klinika“ įgijo svarbų vaidmenį ir užsitikrino gerą reputaciją Klaipėdoje ir aplinkiniuose regionuose. Turime sukaupę didesnę kaip 20 metų darbo patirtį, kiekvienais metais aptarnaujame 22.500 pacientų ir suteikiame 85.000 įvairių asmens sveikatos priežiūros paslaugų. Investicijos į įrangos įsigijimą ir daugiaprofilinės klinikos atidarymas leido reikšmingai pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir klientų pasitrenkimo lygį“ – sako Nijolė Imbrasienė, iki šiol ėjusi UAB „Kuncų ambulatorinė klinika“ direktorės pareigas.

Pirkimo procese Affidea teisiniu patarėju buvo advokatų kontora WALLESS, finansiniu patarėju – PwC (Pricewaterhouse Coopers). Pardavėjų teisinis patarėjas buvo COBALT.

________

Apie „Affidea“

„Affidea“ (www.affidea.lt) yra Europoje pirmaujanti pažangių diagnostinio vaizdinimo, ambulatorinų ir vėžio gydymo paslaugų teikėja, veikianti 16 Europos šalių, 280 centrų. „Affidea“ grupėje dirba daugiau kaip 9400 profesionalų ir kiekvienais metais atliekama daugiau kaip 14 milijonų tyrimų. „Affidea“ yra vienintelė sveikatos priežiūros paslaugų teikėja, užimanti pozicijas IBM Watson Vaizdinimo ir Microsoft Cloud Tarybose. Dėl nuolatinio dėmesio pacientų saugai, „Affidea“ yra labiausiai Europoje apdovanota įmonė. Net 50 proc. Europos Radiologų draugijos „EuroSafe Imaging“ įverinimą turinčių diagnostikos centrų priklauso „Affidea“. „Affidea“ priklauso Bertarelli šeimai valdomam „Waypoint Capital“ holdingui.

Apie „Affidea Lietuva“

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo paslaugų teikėja Lietuvoje, nuo šiol turėsianti 26 sveikatos prižiūros centrus, kuriuose dirbs beveik 600 savo srities profesionalų. „Affidea Lietuva“ Šiaulių diagnostikos centras yra vienintelis diagnostinio vaizdinimo centras Baltijos šalyse turintis 5 žvaigždučių EuroSafe Imaging įvertinimą iš Europos Radiologų draugijos už ypatingą dėmesį pacientų saugai.

Apie UAB „Kuncų ambulatorinė klinika“

UAB „Kuncų ambulatorinė klinika“ turi didesnę kaip 20 metų darbo asmens sveikatos priežiūroje patirtį. Įmonė Klaipėdoje turi du filialus, kuriuose teikiamos šeimos medicinos bei specializuotos asmens sveikatos priežiūros paslaugos – konsultuoja gydytojai specialistai, teikiamos ambulatorinės chirurgijos, reabilitacijos bei kineziterapijos paslaugos. Klinikoje dirba per 50 savo srities profesionalų ir kasmet aptarnaujama daugiau nei 22.500 pacientų.