Metų diagnostikos teikėjo pripažinimas skirtas „Affidea“ - Affidea Lietuva

June 16, 2022

Metų diagnostikos teikėjo pripažinimas skirtas „Affidea“

Londone vykusiuose „Health Investors Awards“ apdovanojimuose, „Metų diagnostikos teikėjo 2022“ pripažinimą pelnė didžiausia Europoje pažangios diagnostikos, ambulatorinės ir vėžio priežiūros paslaugų teikėja „Affidea“. Anot jos atstovų, šis apdovanojimas tik patvirtina organizacijos siekį gerinti skirtingų šalių gyventojų sveikatingumo rodiklius, jiems suteikiant geriausią gydymo patirtį.

Išskirtiniais pasiekimais, naujovėmis ir meistriškumu sveikatos priežiūros sektoriuje pasižyminčioms organizacijoms skirtų „HealthInvestor“ apdovanojimų metu, „Affidea“ vertinimo komisijos buvo įvertinta už novatorišką požiūrį į naujausių technologijų pažangą, siekiant pagerinti klinikinius rezultatus, pacientų saugumą ir patirtį medicinos centruose, tuo pačiu didinant veiklos efektyvumą.

 

Pažangios diagnostikos, ambulatorinės ir vėžio priežiūros paslaugų teikėjams apdovanojimas buvo skirtas įvertinus tris pagrindines iniciatyvas: skaitmeninį pacientų kelią – nuo elektroninio užsakymo, elektroninės registracijos iki rezultatų internetu; patentuotą MRT Excellence programą, kurioje pagrindinis dėmesys buvo skirtas valdymo tobulinimui, leidžiančiam MRT procedūras atlikti greičiau ir efektyviau; novatorišką dirbtinio intelekto programinės įrangos įdiegimą, kuris pacientui ne tik sutrumpina apšvitos laiką, bet ir sumažina spinduliuotės pasisavinimą.

 

„Affidea“ generalinio direktoriaus Giuseppe Recchi teigimu, suteiktas apdovanojimas, tai didelis pasiekimas ir novatoriško mąstymo pripažinimas.

 

„Visų „Affidea“ žmonių, prisidėjusių prie šios sėkmės vardu, mums didelė garbė gauti šį apdovanojimą. Tai įvertinimas, skatinantis ir toliau prioritetu laikyti iniciatyvas, kurios pasižymi išskirtine klinikine kompetencija ir moderniu pacientų patirties užtikrinimu“, – sako jis.

 

Apdovanojimo svarbą įvertino „Affidea Lietuva“ vadovas Vitalijus Orlovas.

 

„Kokybiškų, inovatyvių ir skaitmenizacija grįstų sveikatos paslaugų prieinamumas visuomet buvo vienas iš svarbiausių prioritetų „Affidea“ bendruomenėje – tiek užsienio rinkose, tiek čia, Lietuvoje. Pelnytas tarptautinis apdovanojimas inovacijų kontekste, motyvuoja ir įpareigoja išlaikyti aukštą sveikatos priežiūros paslaugų kokybę“, –pažymi V. Orlovas.

 

Anot apdovanojimų atstovų, „Affidea“ renginio metu taip pat buvo įvertinta ir už išskirtinį augimą – vien per 2021 m. Europoje įsteigiant 47 naujus diagnostikos centrus.

 

„Affidea” – tai didžiausia Europoje diagnostikos vaizdavimo, ambulatorinės ir vėžio priežiūros paslaugų teikėja, veikianti 308-iuose centruose 15-oje Europos šalių. „Affidea Group” dirba su daugiau nei 11000 specialistų, kasmet aptarnaujančių daugiau kaip 10 milijonų pacientų ir atliekančių per 14 milijonų tyrimų.

 

„Affidea Lietuva“ įmonių grupės klinikos ir diagnostiniai centrai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje, Alytuje, Druskininkuose ir Utenoje. Įmonės grupei taip pat priklauso medicinos centrai „Endemik“.